Грамоти на металі: особливості та переваги

Диппломи та подяки на металі – це відмінний спосіб відзначити співробітника, що відзначився, і подякувати йому за працю. Подяка може бути надрукована на звичайному папері, щільному картоні чи металі. Останній варіант є найкращим. Такий ексклюзивний подарунок виглядає презентабельно та збереже свій естетичний зовнішній вигляд упродовж багатьох років. Про всі особливості його виготовлення ми докладно поговоримо у цій статті.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Виготовлення нагородної продукції з техніки гравертон має безліч незаперечних переваг. Серед них варто зазначити такі:

  • висока якість зображення – технологія дозволяє наносити на поверхню повнокольорове зображення. При цьому якість малюнка виходить високою, фотографічною. Він може бути як кольоровим, і чорно-білим. Кольоровий друк коштує дещо дорожче;

  • різноманіття дизайнів – клієнт може самостійно вибрати колір металевої підкладки (вона може бути золотою або срібною), а також малюнок та текст. Обмежень за розміром та кольором немає;

  • Довговічність – особлива технологія виробництва дозволяє проникати фарби глибоко всередину. Тому зображення стає стійким до впливу несприятливих чинників, у ньому не з’являються подряпини, потертості та інші дефекти;

  • доступна вартість – використовуване обладнання забезпечує швидкий виробничий процес без відходів. Тому виготовлення такої сувенірної продукції коштуватиме недорого. Найвигідніше замовляти партію, ніж один екземпляр.

Таким чином, грамоти, листи подяки, дипломи  — найкращий спосіб відзначити заслуги співробітників. Вони мають ексклюзивний зовнішній вигляд та необмежений термін служби, на відміну від паперових та картонних виробів.

ФАРТУХ З ЛОГОТИПОМ ЯК НЕЗАМІННИЙ АТРИБУТ СПЕЦОДЯГУ

Промо фартуки з логотипом – елемент робочої форми, без якого не обійтися працівникам салонів краси, закладів громадського харчування, магазинів, спа-салонів та ін. .

Ця річ не лише потрібний елемент корпоративного одягу. Вона може виступати також як:

  • Дієвого маркетингового прийому, коли використовується під час проведення промо-акцій та дегустацій (зображення логотипів та іншої фірмової символіки підвищують рівень впізнаваності бренду).
  • Носій реклами (на неї можуть бути нанесені фото пропонованої продукції, контактні дані компанії тощо).
  • Сувеніра для колег та партнерів (можливість створення виробів незвичайного крою з оригінальними зображеннями робить фартухи не лише корисними, а й приємними подарунками).
Читайте також:  Купуємо житло в Батумі: як зробити все правильно і на що звернути увагу?

Куверти для столових приладів

Що таке куверт – це кишеньки для столових приладів (ніж, вилка, ложка), який є обов’язковим предметом при сервіруванні столу в кожному ресторані або кафе, що поважає себе. Такі кишеньки для приладів рідко використовують у повсякденному житті вдома, проте є сім’ї, міцного інтелігентного гарту, де при недільних обідах куверти обов’язкові.
Як правило, куверти для столових приладів купують у єдиному стилі зі скатертиною та чохлами на стільці. Це надає особливого, святкового і ошатного вигляду накритому столу.
При настанні великих свят, наприклад Нового року, куверти замовляють чи шиють із новорічною атрибутикою: сніжинка, новорічний напис тощо. Новорічні чохли для столових приладів мають особливу популярність у ресторанах при великих готелях і готелях.
Купити куверти зараз не складно. Технологія виробництва та шиття достатня проста і будь-яке швейне ательє, легко, виконає ваше замовлення в найкоротші терміни. Слід мати на увазі, що при виборі тканини для кувертів, потрібно звернути увагу (як ми вже писали вище) на поєднання чохла зі скатертиною.
Оптимальний варіант – це замовляти всі текстильні приладдя для ресторанів та кафе в одному місці. В цьому випадку завжди є можливість докупити або оформити замовлення з тієї ж тканини, яка використовувалася при початковому замовленні.