Група бойовиків “ЛНР” заїхала на мінне поле, яке встановили напередодні сапери їхньої ж бригади. Про це повідомляє Головне управління розвідки на своїй сторінці у Facebook.
У ворога немає комунікації між підрозділами, зауважує українська розвідка.
“У частинах та підрозділах 2 АК (Луганськ) ЗС РФ відмічається відсутність взаємодії між підрозділами. 7 січня цього року військовослужбовці 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ під час висування на бойові позиції потрапили на мінне поле, що напередодні було встановлено саперами цієї ж бригади”, – зазначають у ГУР.
Чи є постраждалі у лавах противника, у розвідці не повідомляють.
Читайте також:
Александр Косован MacPaw под «крышей» Давида Арахамии
Виктор Пинчук покупает уголь из ОРДЛО – расследование
Чому я не буду голосувати на виборах до Київради та мера за Притулу
Максим Кріппа: кримінальна імперія, російські гроші та зрада України
Альона Шевцова (Дегрік), чий бізнес помітили у схемах фінансування "ДНР"/"ЛНР“, вирішила судитися з ...
