Дитяча стоматологія – що треба знати?

Дитяча стоматологія  – розділ медицини, на межі стоматології та педіатрії, що вивчає стоматологічні захворювання у дітей у зв’язку з віковими анатомо-фізіологічними особливостями їх розвитку у різні періоди життя.

Найдобріша дитяча стоматологія Mom`s

Дитяча стоматологія Mom`s https://moms.ua/ розташовані в чотирьох районах м. Києва, обирайте найближчу і приходьте. Лікування без болю та страху. В дитячій стоматології

 Mom`s  не застосовують фізичну силу та не лікують дітей з утриманням. Намагаються знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, або пропонують альтернативні шляхи лікування дитини.

 Що включає дитяча стоматологія

 • Дитяча терапевтична стоматологія.
 • Дитяча пародонтологія.
 • Ортодонтію.
 • Дитяче протезування.
 • Дитяча хірургічна стоматологія.

Чому необхідно лікувати дітей саме у дитячого стоматолога

Дитячий стоматолог – особливий спеціаліст. Він володіє знаннями стоматології та педіатрії і розуміє закономірності виникнення стоматологічних хвороб та їх прогресування залежно від віку дитини, впливу цих захворювань на дитячий організм.

Дитячий стоматолог працює іншими інструментами та матеріалами, з урахуванням особливостей будови дитячих зубів.

Важливість фторування зубів у дітей

Емаль молочних зубів у дітей тонша і м’якша, ніж постійних, тому більше схильна до утворення нальоту. Щоб зміцнити емаль і запобігти розвитку карієсу, в дитячій стоматологічній кліниці  Mom`s проводять фторування зубів у дітей https://moms.ua/services/ftoruvannya-zubiv-u-ditej/. Це безболісна процедура, яка займає від 5 до 20 хвилин.

Як часто треба відвідувати дитячого стоматолога

Якщо Ваша дитина здорова та розвивається нормально, необхідні три профілактичні відвідування на рік. Перший огляд стоматолога в ідеалі має відбутися відразу після народження – для виключення вроджених аномалій, які потребують негайної корекції.

Чому треба лікувати карієс молочних зубів

 • Заради постійних зубів. Молочні моляри своїм корінням «обіймають» зачатки постійних. Не лікований карієс може спричинити пульпіт, потім періодонтит. Зачаток зуба може захворіти і навіть загинути.
 • Каріозні зуби – джерело інфекції, що впливає весь організм.
 • Карієс руйнує молочні зуби дуже швидко, іноді за лічені тижні. Втрата молочного зуба викликає порушення зростання кісткової тканини, через що при зміні молочних зубів на постійні відбувається скупченість зубів та аномалії прикусу.
Читайте також:  Григорий Козловский снова получил награду ВСУ «Доблесть и честь» (фото)

Що мають забезпечити батьки для профілактики стоматологічних хвороб дітей

 • Правильне харчування дитини.
 • Раннє формування у дитини звички до гігієни ротової порожнини.
 • Створення позитивного способу стоматолога.
 • Сімейні походи до стоматологічної клініки для регулярних профілактичних оглядів.

Клініка Mom`s https://moms.ua/stomatologiya-dlya-ditej-ta-majbutnih-mam-moms-obolon/ – це дитяча стоматологія на Оболоні, де немає болю та сліз, але є лікування уві сні чи під седацією. Стоматологи  використовують всі доступні методи, щоб відвідування клініки не асоціювалося у дітей із болем та страхом.