У кожного власника автомобіля, слово евакуатор викликає свої асоціації, когось, послуги евакуатора виручили в складній ситуації, що склалася, і він вважає це корисною і необхідною річчю, для інших слово евакуатор навіює погані спогади, коли на штраф-майданчик відвозили їхній автомобіль.

  • Евакуатор – потрібна техніка в сучасних містах. Він потрібний не тільки і не стільки для транспортування автомобілів.
  • Евакуатор нерідко залучається до перевезень спецобладнання, дорожньої техніки та електричних навантажувачів.

Давайте все ж таки розберемося, що собою насправді представляє евакуатор який ви можете замовити за посиланням evakuator.city, тож це транспортний засіб, який призначений для перевезення, навантаження та розвантаження може продовжувати рух самостійно, тоді машину евакуюють у майстерню з ремонту. Якщо ж водій порушив правила дорожнього руху або припаркувався в недозволеному місці, або автомобіль постраждав у дорожньо-транспортному машині.

Послугами евакуатора користуються, коли автомобіль зламався на дорозі і не пригоді, то в таких випадках машину евакуювали на штраф-майданчик, з якого власник автомобіля, допечений його забрати після розгляду та після оплати виписаного штрафу.

Як правило, про послуги евакуатора, водії згадують вже безпосередньо після ситуації, звичайно, багато хто віддає перевагу таким неприємним ситуаціям, заощадити і звернутися за допомогою до когось із знайомих, хто зміг би відбуксувати автомобіль у гараж, за допомогою троса. Але такий спосіб не безпечний, особливо в зимову пору року, або, в дощову погоду, або, в нічний час.

Ще, в таких ситуаціях, у буксируючого автомобіля можуть “влетіти” деякі деталі або привести їх до зносу, за рахунок перевантаження автомобіля. Також у таких ситуаціях, потрібно враховувати витрати на бензин, і той важливий факт, що на дорогах, мало хто поступиться місцем автомобілю, що буксирується. Всіх цих ризиків можна уникнути, скориставшись послугами евакуатора, оскільки в більшості таких фірм транспортний засіб, який перевозиться, як і сам евакуатор застраховані. Так що про вибір евакуатора варто подбати заздалегідь.

Сьогодні досить багато фірм, які надають послуги евакуатора, всі спеціальні транспортні засоби, що надаються фірмою, регулярно проходять техогляд, а якщо виявляють якісь неполадки, то техніку одразу ремонтують. Викликати евакуатор у необхідне місце можна за допомогою мобільного телефону, у будь-який час дня та ночі.

Що таке евакуатор та його види

При виклику евакуатора необхідно обов’язково уточнювати, навіщо вам потрібна ця техніка. Наприклад, якщо заклинило рульове керування, або колеса авто заблоковані, може знадобитися евакуатор з маніпулятором в Києві. До того ж, для легковика підходить один евакуатор, а для вантажного автомобіля зовсім інший.

Читайте також:  Компактні зарядні станції для ноутбука EnerSol

На сьогоднішній день на українськомуу ринку можна знайти такі види евакуаторів:

  • Лебідковий евакуатор. Має лебідку та використовується для перевезення автотранспорту з несправною колісною базою. Лебідкою машина затягується по похилій
  • Евакуатор із ламаною платформою. Застосовується перевезення транспорту, маса якого перевищує масу евакуатора.
  • Евакуатор із прямою платформою. Він оснащується маніпулятором, що застосовується для вантажопідйомних робіт.
  • Евакуатор із гідравлічною платформою. Він незамінний у тих випадках, коли потрібно вивезти машину з місця аварії. Інший варіант — витягти транспорт, що перекинувся, з кювету.
  • Евакуатор з частковим навантаженням. Незамінний інструмент для перевезення вантажівок, автобусів, причепів.

Сьогодні евакуатор став головним помічником водіїв, які потрапили в халепу на трасі. Евакуатор дозволяє легко доставити авто до сервісу. І обійдеться це водієві у прийнятні гроші.

Кожен з нас чудово знає, що водінню автомобіля іноді можуть завадити різні випадкові події. Сімейна поїздка на автомобілі може стати великою проблемою, якщо ви проткнете шину або потрапите в аварію. Кожна з вищезгаданих ситуацій вимагає від нас звернення до служби допомоги на дороги, яка пропонує нам свої послуги 24 години на добу та усі дні року.

Ми не знаємо, коли з нами може статися непередбачена аварія, тому варто мати номер телефону компанії, яка пропонує допомогу на дорозі. У ситуації, коли ви не можете самостійно розібратися з пошкодженим автомобілем, ви просто набираєте номер телефону і зв’язуєтеся з координатором, завданням якого є забезпечити, щоб найближчий евакуатор автодопомоги прибув на місце аварії або поломки в найкоротший термін.

Під час розмови ви повинні вказати точну адресу події, де знаходиться ваша машина, та тип несправності або коротко описати аварію, в яку ви потрапили. Ця інформація звичайно використовується для оцінки вартості послуги, про яку ви будете проінформовані заздалегідь.

Читайте також:  Де в Тернополі замовити суші та піцу?

Допомога на дорогах

Компанія з надання допомоги на дорозі має широкий спектр послуг, які включають, наприклад, витягування автомобіля з бруду, буксирування, аварійне розкриття транспортних засобів, заміну коліс або доставку палива.

Давно відомо, що з людьми трапляються нещасні випадки. Ви не можете передбачити, що може статися з вами, поки ви ведете машину. Поломка, дорожнє зіткнення або інша несправність можуть несподівано стати прокляттям для кожного водія. Однак у такій ситуації, все, що вам потрібно зробити, це зв’язатися з компанією з надання допомоги на дорогах і готуватися прощатися з проблемою.