Коли ваш принтер оживає і видаляє теплу роздруківку, у вас виникає кілька запитань…
 • Що таке тонер для принтера?
 • Як працюють картриджі з тонером і що всередині?
 • Чим відрізняються чорнило від тонера?
 • Який мені потрібен?

Не хвилюйтеся, у нас є відповіді в статті нижче!


Що таке тонер для принтера?

У лазерних принтерах використовуються картриджі з тонером, а в струменевих — чорнильні.

Яка різниця?

Картриджі для струменевих принтерів заповнені рідким чорнилом. Це чорнило викидається через друкувальні головки на надруковану сторінку. Чорнило може давати дуже яскраві та чіткі відбитки. Високоякісні струменеві принтери, які використовують більше, ніж чотири стандартні картриджі CMYK, виробляють відбитки з більш широким спектром кольорів.

Лазерні принтери не використовують чорнило для друку. Вони використовують тонер (https://www.ua.averoprint.com/catalog/toner-dlya-kopiyuvalnikh-aparativ/)


З чого складається потужність тонера?

Чарівний пил.

Ну, спеціально розроблений пил.

Тонер по суті виготовляється з тонко подрібненого пластику. Додаються інші інгредієнти, які допомагають у процесі друку. Силікагель утримує частинки тонера нещільно і вільно течуть всередині картриджа.

Агенти контролю заряду, такі як меле залізо, хром і цинк, допомагають підтримувати заряд частинок.

Сила порошкоподібного пластику

На перших порах виробництва тонера пластини пластику були розбиті і подрібнені в порошок. Але це призводило до того, що частинки були нерівномірного розміру і не прилипали до паперу належним чином. Вони також мали тенденцію скупчуватися всередині бункера для тонера.

Сьогодні виробники тонера «вирощують» частинки тонера однакового розміру, що призводить до кращого друку зображень і ефективнішого використання тонера.


Тонер заряджається (електростатично).

Тонер всередині картриджів — це запатентована формула, характерна для вашої марки принтера. Але немає великого секрету щодо основних інгредієнтів тонера — по суті, це пластиковий пил.

Коли ваш лазерний принтер отримує повідомлення від комп’ютера, обертається мішалка всередині бункера картриджа починає крутитися. Це надає частинкам тонера позитивний статичний заряд, що означає, що їх можна розмістити як зображення на негативно зарядженому барабанному ролику.

Крім того, тонко подрібнений пластик плавиться при дуже низькій температурі, що робить можливим злиття за допомогою тепла та притискного валика.

Світлочутливий барабан розташований всередині картриджа з тонером.


Що всередині мого тонер-картриджа?

Виробники використовують ті ж основні формули при виготовленні кольорових тонерів. Детальніше про конкретні інгредієнти тонера нижче:

Сучасні інгредієнти кольорового тонера

Сучасні кольорові тонери містять від 85 до 95 відсотків пластику .

Цей пластик подрібнений на повітрі в наддрібний порошок.

Читайте також:  Серній Куюн та ОККО зачищають ринок від конкурентів і готують нове підвищення цін на бензин

Якість зображення, створюваного вашим принтером, визначається розміром частинок тонера. Менші частинки означають більш чітке друковане зображення.

Кольорові тоніри містять певний пігмент для кожного окремого кольору.

Жовті лазерні тонери

Пігмент жовтий 180, до складу якого входить бензимідазол.

Пурпурний лазерний тонер

Пігмент червоний 122, що складається з 2,9-диметилхінакридону.

Синій лазерний тонер

Пігмент синій 15:3, складається з фталоціаніну міді.

Чорний лазерний тонер

Чорні тонери все ще містять сажу , як і в ранніх моделях картриджів, у поєднанні з порошкоподібним пластиком. Сажа, яка по суті є сажею, утворюється при спалюванні дьогтю або креозоту і є канцерогеном II класу. Саме сажа робить автомобільні шини чорними.

Інші компоненти порошку тонера

Решта компонентів як чорного лазерного тонера, так і кольорового лазерного тонера є димженим кремнеземом та агентами контролю заряду.

Випарений кремнезем збільшує пропускну здатність твердих речовин у лазерному картриджі з тонером і зменшує ризик злипання частинок. Диоксид кремнію також збільшує швидкість лазерного тонера під час процесу друку на лазерному принтері.

Агенти контролю заряду додаються до тонера для підтримки заряду частинок пластикового порошку, що є невід’ємною частиною лазерного друку. Агенти контролю заряду можуть включати хром, цинк або залізо.

Замініть цей порожній картридж на справжній тонер OEM від Toner Buzz!


Різниця між лазерними та струминними принтерами

Тонер-картриджі містять дрібний порошок, на відміну від чорнильних картриджів, які містять рідке чорнило.

Картриджі заповнені чорнилом для принтера. Чорнило для принтера виготовляють з олії — лляної, соєвої або нафтового розчину — змішаної з кольоровими пігментами.


Яка різниця між картриджами з тонером та картриджами з чорнилом?

Основною відмінністю лазерних принтерів від струменевих є спосіб друку.

Струминні принтери розпилюють чорнило на папір, утворюючи зображення або текст.

Лазерні принтери використовують електростатичний заряд для витягування позитивно заряджених частинок тонера на негативно заряджений фотостатичний барабан. Барабан переносить зображення на аркуш паперу. Нагріті термофіксатори розплавляють ці частинки на папері.

Тонер-картридж і дизайн принтерів

У споживачів є кілька варіантів, коли мова йде про покупку замінних картриджів.

 • OEM картриджі
 • Сумісні картриджі
 • Відновлені картриджі

Але насправді є лише один розумний вибір, коли справа доходить до лазерного друку. Дотримуйтеся оригінальних картриджів із тонером OEM.

Оригінальні картриджі OEM

Справжній тонер OEM — зазвичай званий фірмовим тонером — виробляється тією ж компанією, що виготовила ваш лазерний принтер. HP виробляє замінні картриджі HP, Brother — картриджі з тонером Brother, Canon — картриджі Canon тощо.

Читайте також:  Черепахою: у Львові завершили перший етап тестового монтажу системи е-квитка -

Ці картриджі з тонером забезпечують найкращі відбитки та мають найточнішу кількість сторінок.

Чорний, блакитний, пурпурний та жовтий тонер-картриджі.

Сумісні картриджі

Що таке сумісний картридж?

Це картридж із тонером, виготовлений кимось іншим, ніж виробник оригінального обладнання.

Вони можуть виглядати так само, як і фірмові картриджі, але це не так. Тонер всередині не такої якості, як запатентовані формули, що використовуються в OEM-картриджах. Виробництво тонер-картриджів сторонніх розробників контролюється дуже мало. Ви ніколи не знаєте, що отримуєте, коли йдеться про якість тонера.

Дотримуйтеся OEM-картриджів з тонером для найкращих результатів друку!

Відновлені картриджі

Відновлені картриджі з тонером – це порожні OEM-картриджі, які були очищені та заправлені.

Деякі відновлені картриджі працюють досить добре. Інші, не дуже. Відновлені тонери схожі на сумісні тонери тим, що у їх виробництві немає єдиного контролю якості. Як наслідок, якість тонера сильно різниться між відновленими картриджами.


Кількість сторінок і принтери

Якщо фірмовий картридж стверджує, що ви зможете надрукувати 3000 сторінок до того, як він закінчиться, він надрукує 3000 сторінок, перш ніж закінчиться.

Ви можете довіряти OEM-картриджам. 

Багато оригінальних тонерів мають ресурс до 20 000 документів, що не може зрівнятися з сумісні та відновлені тонери.

Ваші тонер-картриджі безпосередньо впливають на якість друку. Якщо ви хочете, щоб ваш принтер забезпечував найкращу якість тексту та зображення, використовуйте тонер найвищої якості .


Коротка історія тонера

Лазерний друк був вперше розроблений у 1969 році інженером Xerox Гері Старквезером . Старквезер модифікував один із копіювальних апаратів Xerox, щоб приймати інформацію, надіслану з комп’ютера, і народився лазерний друк!

Друкуйте більше, швидше та дешевше

Це може здатися не таким, коли ви купуєте OEM-картриджі, але тонер дійсно є кращою угодою, ніж чорнило. Ви зможете надрукувати набагато більше сторінок за набагато нижчою ціною за сторінку за допомогою картриджа з тонером, ніж із чорнильним.

Ранні картриджі містили порошок, який складався переважно з сажі для чорного тонера та оксиду заліза для кольорового тонера. Однак оксид заліза мав тенденцію до затемнення зображень і поганої якості кольору. Виробники принтерів знали, що має бути кращий спосіб.

Це в кінцевому підсумку призвело до відкриття порошкоподібного пластику як рішення.

В даний час майже кожен виробник тонера використовує «доморощений» порошковий пластик для кольорового тонера з мінімальними відмінностями в інгредієнтах від виробника до виробника.

Читайте також:  Проросійський діяч Андрій Пальчевский відзначився ксенофобськими антисемітськими висловлюваннями (ВІДЕО)

Комусь дрібно подрібнений пластик, а для нас — чарівний тонер!


Чорнило, зображення та лазер

З тих пір, як рання людина використовувала подрібнені ягоди для малювання на стінах печер , людство шукало кращого способу самовираження за допомогою слів і мистецтва.

Нам було потрібно чорнило!

Розквіт персональних комп’ютерів відображає розвиток автоматизованих принтерів. Ударний матричний принтер — який був більше прославленою друкарською машинкою — поступився місцем струменевому принтеру. Струменевий принтер був значним прогресом — він запропонував можливість викидати чорнило через друкувальну головку на сторінку.

Струменевий принтер чудово підходить для друку певної високоякісної графіки та відбитків. Але замінні чорнило коштують дорого, а друкувальні головки, як правило, забиваються. Завантажені ділові офіси прагнули мати принтери, які могли б створювати велику кількість якісних текстових документів.

Лазерні принтери назавжди змінили гру з текстовими документами!

Лазерний принтер може роздрукувати тисячі сторінок на одному тонер-картриджі!

Заощаджуйте гроші та зменшуйте використання паперу… виграйте!

Квартет картриджів для струменевого принтера.


Заощаджуйте за допомогою Averoprint!

Знаєте, що потрібно кожному власнику принтера?

Найнижчі ціни на оригінальні чорнила та тонер OEM!

Просто відкрийте свій веб-переглядач і перейдіть на сайт Averoprint, щоб отримати доступ до нескінченного спектру фірмових тонерів і струменевих картриджів.

Понад десять років споживачі  покладаються на Averoprint для отримання якісного вмісту та найкращих пропозицій на тонер і чорнило… навіть пігментні чорнила, які важко знайти.

 • Підтримуйте безперебійну роботу кольорових лазерних принтерів!
 • Друкуйте більше, але витрачайте менше!
 • Знайдіть найпопулярніші матеріали для друку за найнижчими цінами.
 • Узнайте яка ціна принтера

Поділіться з нами своєю електронною адресою, щоб скористатися спеціальними пропозиціями та секретними пропозиціями, які не поширюються на більшість людей. Залиште назву свого коментаря в нашому блозі!

У нас є оригінальні чорнила та тонер для всіх типів принтерів, включаючи HP, Brother, Canon тощо!

У нас є більшість витратних матеріалів для лазерного та струменевого друку. Розумні споживачі купують в Averoprint, щоб максимально заощадити на витратних матеріалах для друку!

первоисточник