Основний принцип будь-якої спортивної ставки зводиться до укладання парі між букмекером та гравцем. Гравець намагається передбачити спортивного змагання, у тому випадку, якщо йому це вдається, він отримує грошову винагороду, розмір якої залежить від поставленої суми та коефіцієнта.

Parimatch — це букмекерська контора, яка вже успішно працює на ринку: у 1994 році вона відкрила свої перші фізичні магазини в Україні, а через шість років — зареєстрований сайт на Кюрасао, території Нідерландських Антильських островів, адреси багатьох букмекерських сайтів і онлайн-казино на ринку сьогодні.

Бетторам потрібно знати, як подивитися історію ставок можна на Парі Матч Україна вхід, щоб вести статистику, контролювати виграші та витрачені суми. Саме чіткий контроль, раціональний та зважений підхід — це гарантія того, що гра виявиться результативною, не стане зайвим навантаженням для бюджету, дозволить виграти непогані суми.

Букмекерські коефіцієнти: класифікація

За терміном «коефіцієнт» ховається певна кількість, яка позначає шанс результату тієї чи іншої події, а також включає букмекерську маржу. Саме коефіцієнт дозволяє беттор зробити висновки, на який виграш він може розраховувати.

Представлені коефіцієнти кількома типами:

  • десяткові, європейські;
  • Американські, плюсові та мінусові;
  • Британські, дрібні.

Вітчизняні букмекери орієнтуються на європейський формат, стандартний вид коефіцієнта – «1.4». Це означає, що гравець, що правильно передбачив підсумок події з таким коефіцієнтом, при ставці в 1000 гривень, може отримати 1400.

Ставки: класифікація

Для впевненої гри потрібно орієнтуватися у доступному розмаїтті ставок. Найбільш зрозумілі й прості для новачка варіанти – “вихід”, “обидві заб’ють”, “подвійний результат” та інші, що не вимагають особливого розбору. Є, однак, і інші, менш популярні, але не менш цікаві формати, що заслуговують на розгляд:

  • Фора. Даний формат має на увазі, що до рахунку обраної сторони потрібно або додати певне число або, навпаки, відібрати його;
  • Тайм/матч. Гравцеві потрібно передбачити не просто результат цілого матчу, а й окремого тайму;
  • Статистика. Формат улюблений експертами спортивних змагань. Він вимагає серйозних знань, відповідального підходу, глибокого аналізу, але відрізняється пристойними коефіцієнтами, що дозволяє розраховувати на значні виграші. Можна спробувати вгадати майже всі статистичні дані, чи то кількість поданих кутових, показаних жовтих, червоних карток, ударів у ворота.
Читайте також:  Рекламна продукція для ресторанів та кафе

Визначення суми ставки

Початківцям потрібно керуватися одним простим правилом: сума має бути такою, щоб її програш не став серйозною проблемою. Звичайно, краще дотримуватися позитивного мислення, але все ж таки подібний розклад не можна виключати.

Досвідчені гравці радять початківцям заздалегідь визначитися з доступним бюджетом та орієнтуватися на стратегію «флет». Полягає вона у визначенні конкретного відсотка від загальної суми, який стане ставкою. Оптимум – 5 відсотків. Потрібно звернути увагу, що дотримуватися цих 5 відсотків слід завжди незалежно від ігрової ситуації. Навіть якщо раптом сталося кілька виграшів поспіль, не варто збільшувати суму ставки.

Загальні рекомендації

Щоб гра на ставках дала виключно позитивні емоції, принесла бажаний результат, варто керуватися кількома нескладними правилами:

  1. Правильний вибір букмекера. Лише ліцензовані організації, жодних винятків;
  2. Грамотний пошук коефіцієнтів. Краще мати облікові записи у різних конторах, щоб вибирати пропозиції з найбільш вигідними коефіцієнтами;
  3. Орієнтир на добре знайомі види спорту. Шанувальникам футболу краще ставити на футбольні матчі, хокею – на хокейні. За рахунок особистого інтересу, напевно, вдасться використати глибші знання, що важливо для успіху.

Як і в будь-якій іншій справі, у світі ставок важлива поміркованість. Вміння своєчасно зупинитися, не піти на поводу у успіху або, навпаки, не впасти в зневіру через низку програшів – значуща якість для будь-якого гравця!