Чемпіонат світу з футболу не залишає байдужим майже нікого з любителів цього спорту. Але, оскільки України на цьогорічному Мундіалі немає, перегляд матчів «чужих» команд може здатися не надто цікавим. Виправити цю ситуацію можна, якщо робити ставки на гру. Вболівати за збірну, на яку поставлена навіть невелика сума, стає цікавіше. Тож у такому випадку варто зареєструватися в Паріматч — найбільшій легальній БК України, поповнити рахунок та дивитися ігри ЧС, роблячи ставки на їх результати.

Для того щоб зареєструватися у Паріматч, можна використати мобільний телефон або електронну пошту та придумати пароль. Створення облікового часу займе мінімум часу. Також варто одразу пройти верифікацію, скориставшись для цього сервісами Bank ID, Дією або надіславши фото документів, що посвідчують особу. Після цього лишається тільки поповнити рахунок.

Програму Parimatch скачати можна на Android та iOS

Робити ставки на спорт з телефону, як і на ПК, можна через браузер. Але використовувати для цього фірмове ПЗ, створене для мобільних пристроїв, дещо зручніше. Адже програма працює швидше, витрачає менше трафіку та й інтерфейс у неї повністю адаптований для невеликих сенсорних дисплеїв.

Мобільні додатки Parimatch скачати можна на пристрої, які працюють під управлінням Android та iOS. Посилання на них розташовані на офіційному сайті букмекера. Програма на iPhone встановлюється так само, як і будь-який інший додаток. Для завантаження достатньо перейти за посиланням або самостійно знайти ПЗ в App Store та запустити звантаження.

Програма на Android у Play Market відсутня, тож скачувати Parimatch доведеться вручну, у форматі APK. Запустивши завантаження за посиланням, варто дочекатися його збереження та відкрити файл. Можливо, знадобиться надання дозволу на встановлення ПЗ із невідомих джерел у налаштуваннях безпеки телефону.

Читайте також:  4 преимущества покупки Toyota

Букмекерська контора Парі Матч: як зробити ставку

Коли додаток завантажено, авторизацію здійснено, а рахунок поповнено, можна переходити до укладання парі. Щоб зробити ставку, потрібно:

  1. Відкрити лінію подій, які пропонує для ставок букмекерська контора Парі Матч.

  2. Обрати серед видів спорту футбол, а потім знайти там потрібний розділ (ЧС-2022 чи інший турнір).
  3. Серед списку ігор обрати матч, на який хочеться поставити гроші, та відкрити його розпис.
  4. Додати потрібний результат до купона, натиснувши на відповідний коефіцієнт.
  5. Відкрити купон, вказати суму та підтвердити укладання парі.

Розрахунок ставок в букмекерській конторі Парі Матч здійснюється автоматично. Як тільки гра завершиться, призові виплати за виграшну ставку одразу надійдуть на баланс. При цьому варто пам’ятати, що зазвичай в іграх плей-офф враховується лише основний час. Тобто якщо мова йде про перемогу однієї з команд, то у випадку нічиєї після двох таймів парі програє, навіть якщо у доданих овертаймах обрана збірна виграє.