Сьогодні хакери зламали пошту Владислава Суркова та знайшли документ під назвою План першочергових заходів щодо дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні та документ про створення республіки на території Закарпаття.

Факти ICTV зібрали найважливішу інформацію. На жаль, ми не можемо підтвердити справжність переписки. Чимало блогерів у Facebook називають її фейком і відверто висміюють. Іншої точки зору нардеп Антон Геращенко.

Хто отримав доступ до пошти Владислава Суркова?

Спілка хакерів КіберХунта сьогодні отримала доступ до переписки Суркова з його помічником Карповим. У його пошті ними знайдені злочинні плани Путіна і його поплічників по продовженню захоплення українських територій на західній Україні. В тому числі плани по дестабілізації політичного життя вУкраїні і проведення дострокових парламентських виборів.

Яка мета дестабілізації в Україні?

Вони планують провести дострокові парламентські і президентські вибори, терміни заходів – листопад 2016 – березень 2017 року. Серед запропонованих заходів – переговори з опозиційними партіями та їх лідерами. Вони планують застосувати у якості “секретної зброї” Юлію Тимошенко. Вона повинна стати одною з ключових фігур в організації “Тарифного майдану” у другій половині листопада.

Також для розкачування ситуації планується задіяти таких нардепів та журналістів, як Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Світлана Заліщук, Ольга Червакова, Віталій Шабунін, Дмитро Гнап, Денис Бігус, Олександр Дубинський і Олексій Шалайський.

Як планують “захопити” Закарпаття?

Згідно другого документу, Росія також планує створити “республіку” Закарпаття. В документі зазначено створення організації Русинская Рудина та збільшення її чисельності до тисячі осіб. Вони повинні проводити дестабілізуючі акції та залучати іще більше людей у свої лави. Також вони повинні виступати за федералізацію Закарпаття.

Крім того вони повинні, шляхом з’їздів Русинів в Чехії, залучити до своїх лав іноземних громадян та організації. Нарешті, залучити Чехію та Угорщину до підтримки у вигляді депутатів Михайла Ланьо та Іштвана Гайдоша.

Читайте також:  Адвокат бійців Правого Сектора Влад Добош показав як слідство фальсифікує справу
Як введуть федеральний статус Закарпаття?

Планується, за допомогою Русинської Рудини розповсюджувати листівки та чутки. Після наростання негативних настроїв планується захоплення адмінбудівель та проголошення тимчасового уряду угорсько-русинської автономії. Після цього тимчасова “влада” має захопити ужгородський аеропорт, кілька авто та залізничних перевалів. І, також, укріпити кордони.

Згодом “уряд” виступить з пропозицією до влади Києва про признання Мукачевого федеральним суб’єктом. Крім того, планується підключити Угорщину та Румунію для вирішення проблем які виникнуть з Україною.

Чи реальні ці документи?

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко вважає, що документ реальний. За його словами Сурков – головний помічник Путіна по дестабілізації ситуації в Україні. Саме він є куратором “ДНР” та “ЛНР” та головним ініціатором анексії Криму. Цей документ повністю вкладається в політику Росії. Вона не хоче проводити великі наступальні дії. Путіну достатньо розвалити Україну зсередини.

fakty.ictv.ua