Сьогодні хакери зламали пошту Владислава Суркова та знайшли документ під назвою План першочергових заходів щодо дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні та документ про створення республіки на території Закарпаття.

Факти ICTV зібрали найважливішу інформацію. На жаль, ми не можемо підтвердити справжність переписки. Чимало блогерів у Facebook називають її фейком і відверто висміюють. Іншої точки зору нардеп Антон Геращенко.

Хто отримав доступ до пошти Владислава Суркова?

Спілка хакерів КіберХунта сьогодні отримала доступ до переписки Суркова з його помічником Карповим. У його пошті ними знайдені злочинні плани Путіна і його поплічників по продовженню захоплення українських територій на західній Україні. В тому числі плани по дестабілізації політичного життя вУкраїні і проведення дострокових парламентських виборів.

Яка мета дестабілізації в Україні?

Вони планують провести дострокові парламентські і президентські вибори, терміни заходів – листопад 2016 – березень 2017 року. Серед запропонованих заходів – переговори з опозиційними партіями та їх лідерами. Вони планують застосувати у якості “секретної зброї” Юлію Тимошенко. Вона повинна стати одною з ключових фігур в організації “Тарифного майдану” у другій половині листопада.

Також для розкачування ситуації планується задіяти таких нардепів та журналістів, як Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Світлана Заліщук, Ольга Червакова, Віталій Шабунін, Дмитро Гнап, Денис Бігус, Олександр Дубинський і Олексій Шалайський.

Як планують “захопити” Закарпаття?

Згідно другого документу, Росія також планує створити “республіку” Закарпаття. В документі зазначено створення організації Русинская Рудина та збільшення її чисельності до тисячі осіб. Вони повинні проводити дестабілізуючі акції та залучати іще більше людей у свої лави. Також вони повинні виступати за федералізацію Закарпаття.

Крім того вони повинні, шляхом з’їздів Русинів в Чехії, залучити до своїх лав іноземних громадян та організації. Нарешті, залучити Чехію та Угорщину до підтримки у вигляді депутатів Михайла Ланьо та Іштвана Гайдоша.

Читайте також:  Бійці ПС -Хорват, Бєс, Педро, Цвик и волонтер Сергій Тищенко - їх доля залежить від підтримки
Як введуть федеральний статус Закарпаття?

Планується, за допомогою Русинської Рудини розповсюджувати листівки та чутки. Після наростання негативних настроїв планується захоплення адмінбудівель та проголошення тимчасового уряду угорсько-русинської автономії. Після цього тимчасова “влада” має захопити ужгородський аеропорт, кілька авто та залізничних перевалів. І, також, укріпити кордони.

Згодом “уряд” виступить з пропозицією до влади Києва про признання Мукачевого федеральним суб’єктом. Крім того, планується підключити Угорщину та Румунію для вирішення проблем які виникнуть з Україною.

Чи реальні ці документи?

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко вважає, що документ реальний. За його словами Сурков – головний помічник Путіна по дестабілізації ситуації в Україні. Саме він є куратором “ДНР” та “ЛНР” та головним ініціатором анексії Криму. Цей документ повністю вкладається в політику Росії. Вона не хоче проводити великі наступальні дії. Путіну достатньо розвалити Україну зсередини.

fakty.ictv.ua