А хочете я вам розповім закулісну гру нашого гівноком… (Господи прости, обіцяла собі зменшувати матюки) головнокомандувача
Як не хочете я все одно розкажу:
Значицця так: 13го числа цього місяця на розтяжці підривається один наш боєць – матьорий, шматований, бачивший пекло Мир! Особисто для мене це був удар під дих, бо коли гинуть ті, кого ти знаєш – це боляче в рази – якщо чесно. Він загинув майже миттєво і довго не мучився.
І ладно б сам там підірвався, але ж ніт!!!
Він спортив всю картину нашому головному божку, очманілому від власної значущості і потягнув за собою цілу низку з жоп, які відверто портять образ нашого святоші.
Зрозуміло, що хлопці пішли витягати своїх, бо навіть своїх мертвих нормальні військові й медики не кидають.
Це фундаментальне правило війни, кит, на якому базуються всі армії світу – і не дарма!!!
Ти не кинув своїх і тебе не кинуть так само!!!
Все!!!
Це гарантія для всіх і кожного окремо і базис, на якому будується єдність і довіра в кожному підрозділі!!!
Хлопці отримали від ворожої сторони зелений коридор, вдягнули відповідні знаки опізнавання і пішли.
Але ж всі ми пам’ятаємо Ілловайськ і рашівський зелений коридор?
Ну, десь так відбулося і тут – була розстріляна медична група. Одного медика вбито, військового, що показував місце розташування тіла – поранено.
Майже добу – не було жодної реакції на ці події від президента. Жодної!!!
Вже навіть інші держави виразили співчуття і обурення, а наше все мовчало.
Суспільство кипіло! Кипіло на стільки, що йому все ж ДОВЕЛОСЯ шото нявкать.
Він зняв для охлоса черговий ролік про “беру під свій контроль” і пішов далі плюхаться в морьці.
Охлос зайшовся в щасливому вереску, мовляв, Боооожеееее! Під свій контроль! Святий!!!
Але ж всі розуміють, що пизді…(не матюкаюсь) говорити не мішки ворочати. А мішки наш вова ворочати не любить та й не вміє від слова зовсім.
В общім, ситуацію з тілом вбитого розвідника розрулюють всі, окрім вови, який взяв цю ситуацію під контроль і благополучно повісив її собі на ху…(не матюкаюсь) ту частину тіла, якою грав на роялі!
З тілом Миколая – медика абсолютно така сама ситуація, але трохи складніше. Його довго не віддавали, знущалися над тілом, і врешті віддали. Але! Президент не приймав жодної участі! ЖОДНОЇ!!!
В чому заключався його “контроль” – для всієї країни ЗАГАДКА!!!
За всією цією канєтєллю всі забувають про одну людину, яка отримала поранення і залишилася живою. Там!!!
Під палючим сонцем, зтікаючи кров’ю під нестерпний біль без води і їжі.
Він став чумуданом без ручки президенту, який освідомлено, чи по повній дурості грає на стороні ворога!
Три дні відбувається повний – абсолютно повний мороз від всіх, хто міг би і мав за всіма законами війни, держави і людяності його рятувати!!!
А тепер уявіть себе на його місці???
Він не кинув свого побратима і пішов витягати його мертве тіло, знаючи на 100відсотків, що він мертвий. А його живого кинули!!! Живого!!! І всі про це знали!!!
Всі ми бачили кадри з безпілотника!!!
Ми його бачили живим!!!
А найстрашніше те, що він знав, що всі знають, що він живий. Він бачив безпілотник і знав, що його побачили! Він знав, що його побачили, і чекав, що його врятують!!!
Але чотири дні (можливо й більше) він повільно вмирав, і жодна собака за ним не прийшла!!!
Уявіть собі хоч на мить його думки і відчуття!!!
Уявіть хоч на мить відчуття його батька й мами???
Уявіть хоч на мить відчуття двох його донечок і дружини???
– Кров холоне в жилах.
Я зараз сильно вибачаюсь, що це скажу, але навіть сепари проявили співчуття і аху(не матюкаюсь) офігіння від цієї наруги!!!
Він помер в таких муках, які й не снилися жодному з цих вибляд..(не матюкаюсь), уйоб..(не матюкаюсь) я не можу підібрати нормальних слів. Не можу!!!
ВСІ ЦІ ДНІ ПРЕЗИДЕНТ НЕ ПОВОРУХНУВ І ПАЛЬЦЕМ!!!
А доля Яріка цікавила лише побратимів і волонтерів, які замість голови держави і командування з’ясовували де він і як його витягати!
Зате командування на всіх каналах мордою світило і розказувало про підлість сепарів – ага!!!
Так от, може хто не знає, але президент будь-якої держави обіймає дві посади.
Одну цивільну – це безпосередньо президентську, на якій він займається цивільними справами. І друга військова – верховний головнокомандувач війська державного!
Це не просто військова посада – це найголовніша військова посада у державі!
І мені начхати хотів вова, чи не хотів до президентства ще й військові повноваження – то вже його проблеми, бо роль головнокомандувача військом йде в базовому комплекті до зручного крісла, корабельних сосєн, аналу і прочих президентських пряників і ніштяків!!!
І він має зрозуміти, що не прийшов погратися в президента і запхнути за пояс всіх його кривдників, починаючи з дитячого садочка, а в першу чергу нести відповідальність за всю державу!!!
Я вам скажу чесно, обрати у свої головнокомандувачі під час війни людину, яка не служила в армії взагалі ніяк, і навіть уявлення сопливого не має що то взагалі таке – було м’яко кажучи халатно, але питання не в цьому.
Так от, головнокомандувач – це військова людина і має підкорятися такому самому уставу, як і всі інші військові за виключенням розширених повноважень.
Все!!!
В армії не має двох тлумачень уставу – там все чітко! І все, що поза уставом – злочин!!!
Головнокомандувач так само несе військову кримінальну відповідальність за злочинні дії, чи таку саму злочинну бездіяльність, яка призводить до загибелі особового складу. У випадку із Яріком це халатне знищення – потужної бойової одиниці, з безцінним досвідом, на становлення якого (освіту, навчання, обмундирування, утримання, досвід й купу іншого) держава витрачала немалі кошти!!!
І така його смерть – це військовий ЗЛОЧИН!!!
Якби Ярік вижив, він би продовжував нести службу на благо держави, а якби не зміг нести бойову службу – ділився б своїм безцінним досвідом з тими, хто її буде нести.
Але держава наразі має підготувати нову бойову одиницю і витратити на це знов кошти і безцінний час.
Прошу вибачення одразу за такий сухий і безсердечний текст (повірте, мені так болить, що аж вивертає нутрощами наружу) але я маю зараз оперувати сухим і холодним розумом, бо для закону не існує відчуттів – є лише факти!
Головнокомандувач війська не зробив нічого, аби витягти своїх – живих, чи мертвих і це є військовий злочин!!!
Я зараз хочу почути тих, хто під час евакуації українців з Китаю верещав про злочин “кидати своїх у біді”, про злочин “неоказання допомоги” і про злочин “умисне залишення у біді”)!
Ну як вам? Заходить норм?
Нічого поперек горлянки не стоїть???
Коли побратими і волонтери, які знали ситуацію зблизька почали підіймати хвилю-охвіс прип…(не матюкаюсь) президента збагнув, що пахне смаженим в усіх сенсах, а особливо накануні виборів і, зрозумівши, що виправити ситуацію вже не можна ніяк вабще – не придумав нічого кращого, ніж влаштувати українцям кіно-екшен в режимі реального часу, бо ж нічого іншого та пиздо…(не матюкаюсь) спільнота більше не вміє.
Оскільки наш президент (Господи, прости) набокопорив на два житті вперед – було вочевидь вирішено змішати все, де обісрався президент до купи: і Луцьк і військових, і штурм, і співчуття, і витягання пораненого (!!! блєфового, правда але ж подвіг!!!…), і особистий контроль, і президентські пОступки (читай сакральну жертву), і навіть рекламу фільму якогось певно корєша – ну не пропадати ж задарма такій можливості, ще й за державний кошт!!!
А, і забула! Головне паліво цього шапіто – то вимоги до Пороха!!!!
Отут вже спалилися по повній!!!
Ну не міг вова пройти повз таку можливість накакати Пороху в кишеню!!!
Тут я вже розбила окончатєльно собі лице фейспалмами!
Я прям бачу, як знімальна група вирішує хто з підставних буде в автобусі, хто буде грати терориста, скільки їм буде коштувати його безбідне життя на якихось островах після рішення суду, тощо…
Сценарій писався так щоб охлос аж просльозився від того, який наш хлопчик герой (по всіх фронтах, же обісрався, тепер по всіх тих фронтах і мала б бути реабілітація), який наш хлопчик чуйний, людяний, як він переживав за всіх і особисто спілкувався з терористом, намагався витягти вагітну і пораненого(!!!!) і навіть виконав умови.
Сценарій писався так щоб в ньому були всі христоматійні персонажі для співчуття охлосу: вагітна жінка, діти, поранений (цей персонаж повертає нас до ситуації з Яріком), мальчік в трусиках, тощо…
Нічого не нагадує? Нє?
Але тут нічого немає смішного!
Поки що терорист – це найманий, заручники основні і знакові липові, умови терориста смішні, штурм бутафорський, фейрверки безпечні, сценарій ху…(не матюкаюсь) фіговий, бо ж писався з колін.
Тут маю зробити ремарку – я впевнена, що в автобусі були прості люди. Ті, що їхали по своїх справах і не здогадувалися, що їх чекає.
Вибачте, що так цинічно скажу, але їх просто використали для більшої реалістичності картинки.
Мені дуже шкода, що рідним і близьким цих людей довелося це пережити, а потім зрозуміти, що це був блєф і цирк від влади
Ну не мали вони можливості відпрацювати сценарій стопіццот раз, тому всі кіноляпи й нестиковки на лице.
Але ж в кіно кіноляпи піпл хаває, в житті – нє!
Охлос хоч і тупий але не сліпий.
Це поки що кіношкі спрацьовували.
Але ж він же рано чи пізно зрозуміє, що охлос йому не вірить і він почне злитися, він почне йти далі.
Путін, доречі, теж починав з кіношок, а потім були московські багатоповерхівки, Чечня, а потім був Беслан, норд-ост і все це тому, що люди бачать голого короля, а вони його дійсно бачать, можливо мовчать і бояться за різних причин, але бачать. А королю хочеться поваги, визнання, та поклонєнія. І він починає це брати силою!!!

Читайте також:  Аваков закликає уряд вжити заходів для зняття "блокади ОРДЛО"

І, як би наш вова з трусів не вистрибував, люди все бачать, бо власна срака говорить завжди голосніше і переконливіше, ніж кіношка!!!

А про те, що ця кіношка піплу не зайшла вова зрозумів за кілька годин після завершення вистави.
Тому був запущений план “ЙО” і сьогоднішній ранок був відзнаменований прийняттям закону, який забороняє нашим військовим виконувати будь-які військові дії, окрім того, як сидіти рівно на сраці і грати роль мішені, чи пушечного м’яса!
Не прописали, правда, куди чіпляти мішені на груди, чи спину, щоб на вєрняк, але я думаю за цим діло не стане.
Звичайно це відповідь на смерть Мира, Колі і Яріка, і спроба звмилити очі, але хєр вам (ой, не матюкаюсь) – фіг вам, виродки, закон зворотньої дії не має, тож звинуватити їх в тому, що вони діяли всупереч закону не вдасться і відмазати свої сраки від кримінальної відповідальності за вбивство Яріка – не вийде!!!
Так-так!!! Вбивство, навмисне!!!
Бо поранили його сепари, а вбили ці тварі і безпосередньо президент!!!
І мені начхати абсолютно, чи він зробив це по незнанню, по власній тупості, чи освідомлено – начхати!!! Не знання закону не звільняє від відповідальності за його порушення – це правило діє на всіх абсолютно громадян держави і на президента в тому числі.
Бо дії президента нашої держави абсолютно нелогічні до тих пір, доти розглядати їх в площині українських інтересів, але все стає на свої місця і лягає в більш ніж логічний ланцюг, якщо розглядати їх через призму інтересів ворога.
Я не буду насилати прокльони на нього, бо стільки прокльонів, скільки він отримав від всіх нас, поки ми чекали і молилися, щоб Ярік був живий, йому вистачить на сім поколіннь перевертатися догори дригом в житті і смерті!
Най живе своє ганебне життя! Але відповість за всіма законами держави, а потім за законом Божим!!!

Читайте також:  Українські розробники успішно випробували дистанційно керовану зброю "Сармат" (фото, відео)

Сьогодні відбулося поховання сержанта Журавель Ярослава Сергійовича, який народився 8 березня 1980 року і поклав своє життя за Україну, яку любив понад усе!
Я прошу вас, помоліться за спасіння його душі і не кидайте його самого хоча б зараз!
Спи спокійно вже друже!!!
Ти зробив більше, ніж міг!
Ти залишишся назавжди одним з найкращих синів України. Я сподіваюсь, що твоя смерть не буде марною, а стане останнім цвяхом у труні зеленої мразі – ворога України!

Мученицьку смерть Ярослава я покладаю цілком і повністю на всіх тих, хто мав і не врятував його.
Я вимагаю відкрити кримінальні провадження і притягнути до військового трибуналу тих осіб, які мали повноваження і не зробили нічого, аби врятувати сержанта Журавель.
Я вимагаю вже навіть не відставки президента, я вимагаю ганебного імпічменту і трибуналу проти особи, що діє в інтересах ворога і вчинила цей цинічний військовий злочин, а саме проти діючого президента України Зеленського Володимира Олександровича.
Слава Україні!!!
Слава її героям!!!
Смерть ворогам!!!

Upd: для тих, хто питає мене в особистих і коментах “це все добре, а до чого тут президент, адже в хлопців є беспосерні командири і командування?” я відповім:
Як я вже писала вище в армії немає двох тлумачень. Є чітка ієрархія і кожен має виконувати свою роботу, відповідно до уставу і не має порушувати наказів вищестоячого начальство.
І все було б саме так, і безпосереднє командування несло б повну особисту відповідальність за цей злочин, якби не одне “але”.
Верховний головнокомандувач взяв ситуацію під свій особистий контроль на всю країну.
Кожне слово президента – це офіційна заява, а не пук у повітря.
Для військових ця заява означає, що президент переводить цю ситуацію в ручне особисте управління і бере на себе відповідальність за плин цієї справи.
Вона означає, що військові підлеглі отримали усний НАКАЗ від президента не робити ніяких тєлодвіженій без узгодження з верховним.
Вона означає, що вся інформація з усіх джерел має зтікатися до верховного головнокомандувача, а він приймає рішення по подальшим діям і віддає накази вниз! А інформація зтікалася – я вас запевняю! Інше питання, чи хотів її знати верховний – ну то все одно не звільняє його від відповідальності.
Підозрюю, що саме через цю заяву командування трохи “злякалось” і вирішило не проявляти ініціативи, бо команди “рятувати” від “нього” немає, а підставляти свою дупу під нєгодованіє вєрховного ніхто не хоче – фіг його знає, яка вожжа йому попаде під хвіст, а в армії ініціатива зазвичай імєєт ініціатора!!!

Читайте також:  Акция невиданной щедрости в "лнр": гроб бесплатно. ФОТО
Оксана Суходол