Зараз в Україні як ніколи існує потреба в автономному електропостачанні та водопостачанні. В цій статті ми розкажемо про два прості рішення які зараз доступні і більш менш прості у використанні це бензиновий генератор для автономного електропостачання та насосні станції для водопостачання.

Генератори бензинові відносяться до пристроїв, які використовують бензин як енергію для обертання двигуна для виробництва електроенергії. У циліндрі двигуна, що використовує бензин, паливо та повітря змішуються разом у карбюраторі. Змішаний бензин бурхливо горить і швидко збільшується в об’ємі, штовхаючи поршень до роботи, що стає силою, яка штовхає колінчастий вал до обертання, щоб приводити колінчастий вал до обертання. Обертання колінчастого вала буде приводити в рух ротор генератора змінного струму, який генерує струм за принципом «електромагнітної індукції».

Перевага бензинового генератора

  • Легкий доступ до палива : хоча бензин зазвичай є більш доступним джерелом палива, через відмінності в пристроях запалювання та паливних системах бензинові генератори споживають більше палива, ніж дизельні генератори.
  • Портативний : бензин збільшує портативність генераторів і, як правило, використовується в основному для домашнього використання. Ви можете взяти бензиновий генератор із дому в кемпінг, щоб провести спокійні та приємні вихідні.
  • Низький шум: бензинові генератори менші та виробляють менше шуму, ніж дизельні генератори. Це ідеальний вибір для невеликих робіт на близькій відстані.
  • Доступна продукція: Бензинові генератори потребують незначного обслуговування та, як правило, доступніші за дизельні генератори.

Кожен дім потребує постійного водопостачання для пиття та підтримки гігієни. Однак зараз не всі мають доступ до постійного водопостачання з міської системи водопостачання. З цієї причини багато домовласників покладаються на воз з свердловин та колодязів.

Якщо у вас є колодязь, вам потрібен насос, який допоможе вам перекачувати воду з колодязя у ваш будинок. Тим не менш, вам потрібно розуміти різні типи доступних насосів для свердловин які ви знайдете за посиланням https://e-altsest.com/ua/vodosnabzhenie-i-poliv/nasosy-i-nasisnye-stancii, оскільки не всі насоси підходять для вашої свердловини. У цій статті висвітлено три різні типи колодязних насосів, які зазвичай використовуються для житлових колодязів.

Читайте також:  Практичний курс з інтелект-менеджменту

1. Заглибні

Занурювальний колодязний насос – це довгий циліндричний металевий пристрій, який розміщується в колодязі для перекачування води. Цей насос використовує двигун для забору ґрунтової води та перекачування її через рукав потоку в резервуар над землею.

Занурювальний колодязний насос популярний серед багатьох людей, оскільки цей насос має потужну силу всмоктування, що дозволяє насосу переміщувати воду на великі відстані. Крім того, цей насос використовує силу тяжіння в процесі накачування, що означає, що ваші витрати на енергію зменшаться. З цих причин для глибоких колодязів підходить заглибний насос.

Ще одним фактором, який робить занурювальний насос популярним, є його довговічність. На думку більшості людей, цей насос може прослужити вам до 25 років, що дозволить вам економити на покупці нових насосів для свердловин регулярно.

Погружний насос служить довго з кількох причин. По-перше, оскільки цей насос потрібно помістити під воду, його двигун постійно холодний, тобто двигуни не згорять швидко. Крім того, цей насос є водонепроникним, тому вода не потрапляє до двигуна. Якщо вода досягне вашого двигуна, це призведе до корозії металевих частин і ваш насос може перестати працювати.

2. Реактивний

Струминний насос – це просто незанурювальний колодязний насос, який забирає воду з колодязя через всмоктувальну трубу для забезпечення водою для побутових потреб. Оскільки вам не потрібно встановлювати цей насос у колодязі, обслуговування цього насоса досить просте.

Струменеві насоси бувають двох основних типів:

  • Однокраплинний Цей струменевий насос за характеристиками та функціональністю схожий на заглибний колодязний насос. Єдина різниця між двома насосами полягає в тому, що однокраплинний насос може забирати воду лише з неглибокої свердловини. Крім того, вам доведеться встановити однокрапельний струменевий насос у вашому домі.
  • Подвійне падіння Двокраплинний насос потужніший, ніж однокраплинний. Цей насос має більше робочих коліс і дифузорів, ніж однокраплинний струменевий насос. Крім того, цей насос має струменевий інжектор, який дозволяє насосу забирати воду з глибокої свердловини. Незважаючи на те, що ви встановлюєте струменевий блок у свердловині, робочий двигун залишається над землею.
Читайте також:  Результат работы сайта "Миротворец" - на оккупированных территориях Донбасса продолжают пропадать пророссийские боевики

Про струминні насоси варто зауважити те, що для належної роботи цей насос потребує заливки. Заправка означає повторне наповнення струменевого насоса водою перед тим, як він почне працювати. Експлуатація сухого насоса може назавжди пошкодити його.

3. Відцентровий

Відцентровий насос для свердловини – це пристрій, який оснащений робочими колесами, які допомагають вам забирати воду зі свердловини у свій будинок. Коли ці робочі колеса обертаються, вони створюють силу всмоктування та втягують воду. Коли вода надходить у швидко обертове робоче колесо, машина розливає воду по всьому периметру робочого колеса за допомогою відцентрової сили. Обертаючись, крильчатка виштовхує воду до вихідного отвору насоса.

Використання відцентрового свердловинного насоса має кілька переваг. По-перше, цей насос не має приводних ущільнень, що виключає ризики корозії. Цей насос також доступний за ціною в порівнянні з іншими насосами.

Тим не менш, відцентровий насос невеликий, тобто він не може забирати воду з глибокої свердловини.