Термін SEO, пошукова оптимізація, означає покращення видимості вашого сайту в результатах пошуку Google за релевантними ключовими словами чи пошуковими фразами. SEO допомагає генерувати трафік сайту природним шляхом. Інтернет-споживачі частіше вибирають один із перших 10 результатів пошукової системи під час пошуку послуги чи продукту. 

Ці 10 результатів є кращими, оскільки вони добре написані та ретельно оптимізовані за допомогою SEO. Існує близько 12 різних типів SEO, які допомагають веб-сайтам підвищувати рейтинг на сторінках результатів пошуку. Якщо ви хочете опанувати всі ці типи SEO ми рекомендуємо SEO навчання в Lemon School

12 типів SEO

Всього існує 12 типів SEO. Нижче наведено короткий опис і переваги кожного з них.

1. Біле SEO

Коли ви чуєте, як хтось говорить про пошукову оптимізацію в білому капелюсі, це означає практику оптимізації пошукових систем, яка відповідає умовам основних пошукових систем, включаючи Google. Біле SEO покращує рейтинг вашої пошукової системи в результатах пошуку, водночас регулюючи цілісність вашого веб-сайту умовами обслуговування пошукової системи.

Практики білого капелюха SEO – найкращий спосіб створити успішний веб-сайт. Ось кілька практик білого SEO, яких ви повинні суворо дотримуватися:

  • Використовуйте описові мета-теги, багаті ключовими словами
  • Надавати якісні послуги та контент відвідувачам сайту
  • Зробіть свій веб-сайт зручною для навігації

2. Чорне SEO

Чорне SEO використовує слабкі місця в пошуковому алгоритмі Google, щоб отримати вищі позиції в результатах пошуку. Спам або платні стратегії побудови посилань , набір ключових слів, маскування тощо використовуються для просування в результатах пошукової системи. Ці методи дають миттєві результати, але вони можуть негативно вплинути на ваш веб-сайт, якщо їх виявить Google. Таким чином, рекомендується уникати чорного SEO.

3. Сіре SEO

Це SEO-практика, яка є більш ризикованою, ніж пошукова оптимізація з біла. Це тому, що практики оптимізації пошукових систем сірого капелюха не належать ні до категорії білих, ні до чорних, оскільки умови щодо цього питання незрозумілі. Однак використання методів оптимізації пошукових систем не призведе до блокування сайту пошуковими системами. Простіше кажучи, матеріал або контент, який ви публікуєте відповідно до вимог оптимізації оптимізації сірих капелюхів, залишається невизначеним. Знання методів пошукової оптимізації «сірого капелюха» може врятувати ваш веб-сайт від втрати трафіку, оскільки ви будете добре знати про негативні наслідки, що допоможе вам застосовувати чесні методи.

4. Внутрішне SEO

Внутрішне SEO – це процес оптимізації тегів заголовків веб-сторінок, внутрішніх посилань, HTML-коду, URL-адрес, зображень і багатьох інших елементів на сторінці для покращення рейтингу та взаємодії з користувачем. Пошукова оптимізація (SEO) для факторів на сторінці включає

  • Написання інформативного, релевантного та цікавого вмісту для користувачів вашого веб-сайту з одночасною оптимізацією для ботів Google,
  • Використання тегів HTML для підкреслення важливих розділів вашого матеріалу та
  • Перевірка на пошкоджені посилання або дублювання вмісту.
  • Зменшення розміру файлу фотографій.
  • Структуруйте URL-адресу для багатьох сторінок, щоб переконатися, що вони чіткі та по суті.
Читайте також:  Анатолий Бойко и Андреас Софоклеус: рашисты и аферисты отбеливают репутацию

5. Зовніше SEO

Ви можете думати про зовнішню пошукову оптимізацію як про все, що ви робите за межами свого веб-сайту, щоб підвищити його рейтинг у результатах пошуку Google. Це включає в себе хорошу рекламу в соціальних мережах, заохочення клієнтів залишати вам хороші відгуки на онлайн-форумах і отримання посилань із надійних веб-сайтів у тій же сфері, що й ви.

6. Технічне SEO

Основна мета технічного SEO – допомогти роботам Google успішно сканувати, інтерпретувати та індексувати сторінки вашого веб-сайту. Наприклад, створення розширеної карти сайту в форматі XML і оптимізація вашого сайту для мобільних пристроїв – це лише деякі тактики, які використовуються для того, щоб допомогти веб-павукам фільтрувати та класифікувати ваші сторінки на основі їх вмісту. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу публікацію про технічне SEO.

7. Міжнародне SEO

Міжнародна оптимізація пошукових систем покращує органічний трафік вашого веб-сайту з різних областей і мов. Якщо ви хочете досягти успіху в міжнародному SEO, ви повинні задовольнити культурний контекст цільового ринку та дозволити їм здійснювати транзакції своєю валютою та мовою. Використовуйте правильний формат для дат і часу залежно від місця, де вони вказані. Якщо у них є якісь турботи, поспілкуйтеся їхньою рідною мовою. Міжнародне оптимізацію пошукових систем має на меті створити для вашої цільової аудиторії гарний досвід роботи в Інтернеті.

8. Місцеве SEO

Локальна стратегія SEO для місцевих компаній є одним із найважливіших типів SEO, оскільки вона допомагає компанії стати більш помітною в результатах локального пошуку в Google. Локальна пошукова оптимізація допомагає компаніям охопити місцеву аудиторію, аналізуючи її поведінку через трильйони пошукових запитів. Якщо ви користуєтеся місцевими методами оптимізації пошукових систем (SEO), ваш місцевий бізнес матиме можливість підвищити рейтинг у результатах пошуку та на місцевій карті одночасно. Це, у свою чергу, сприяє розвитку вашого бізнесу та збільшенню трафіку на вашому сайті.

9. SEO електронної комерції

SEO електронної комерції є одним із найкращих способів отримати трафік за допомогою платного пошуку, але витрати на SEO набагато менші. Це допомагає створити веб-сайт вашого онлайн-магазину, щоб він став вищим, коли хтось шукає продукт або послугу.

Читайте також:  Часто задаваемые вопросы об игре в казино

Важливо, щоб ваш веб-сайт відображався в результатах пошуку; інакше ви втратите важливий доступ до потенційних і кваліфікованих клієнтів електронної комерції. Якщо дослідження конкурентів, зосереджені на SEO домашньої сторінки та архітектурі веб-сайту зроблені правильно, тоді SEO електронної комерції може оптимізувати ваш веб-сайт, щоб залучити трафік і збільшити обсяг пошуку.

10. SEO контенту

Інша назва в списку типів SEO – Content SEO. Це стосується створення унікального вмісту, будь то написання, графіка чи відео, щоб структурувати ваш веб-сайт, підвищуючи його рейтинг у результатах пошуку. Працюючи з SEO-оптимизаторами контенту, слід враховувати три речі – копірайтинг, структуру сайту та стратегію ключових слів. Дуже важливо збалансувати всі три, оскільки без якісного контенту ваш веб-сайт не може бути в результатах пошуку.

Більше того, перевіряти вміст після публікації не менш важливо, ніж перед публікацією. Слідкуйте за ефективністю вашого вмісту. Внесіть необхідні зміни, додайте нові продукти та застосуйте кілька стратегій, щоб розширити охоплення вашого веб-сайту.

11. Мобільний SEO

Мобільна SEO – це термін, який використовується для опису оптимізації сайту для пошукових систем, одночасно гарантуючи, що він правильно переглядається на таких пристроях, як мобільні телефони та планшети. Якщо клієнт має поганий досвід використання бренду на своєму мобільному телефоні, він може ніколи не повернутися. Якщо ви хочете, щоб ваші клієнти мали найкращий досвід, вам потрібно застосувати цей тип пошукової оптимізації. Важливо переконатися, що стиль, структура та швидкість сторінки вашого сайту не змусять мобільних користувачів змінити свою думку.

12. Негативне SEO

Негативне оптимізацію пошукових систем є огидним і неетичним видом пошукової оптимізації, який практикується сьогодні. Мета негативного SEO полягає в тому, щоб знизити пошуковий рейтинг ваших конкурентів, щоб ви могли обігнати їх або отримати перевагу над ними. Погані методи SEO включають злам чийогось сайту та створення підозріло великої кількості неякісних посилань на нього та публікацію негативних відгуків або відгуків про них на численних інтернет-форумах і дискусійних дошках тощо. Людина, спіймана на поганому SEO, може призвести до різноманітних правових питань.

Поширені запитання

1. Який тип маркетингу пов’язаний із SEO?

Одним із способів покращити видимість вашого веб-сайту в результатах пошуку Google є пошукова оптимізація (SEO). Це основна частина цифрового маркетингу. SEO використовується в усіх стратегіях цифрового маркетингу.

2. Чи можна зробити SEO самостійно?

Так, легко зробити SEO самостійно.

Читайте також:  Как в «Дельта Банке» Лагуна украли миллиарды?

Ви можете записатись на онлайн-курс і вивчити основи SEO. Навчальний курс Lemon School з оптимізації пошукових систем (SEO) — це ідеальне поєднання технічного SEO та хакінгу зростання. Це перетворить вас на повноцінного професіонала з оптимізації пошукових систем, що забезпечить стабільне зростання найважливішого маркетингового каналу вашого веб-сайту

Якщо ви хочете стати експертом з SEO, вам потрібно знати набагато більше, ніж просто різні типи SEO. Відвідайте Lemon Schoolщоб знайти більш просунуті курси з SEO та цифрового маркетингу.