ДП “НТК “Завод точної механіки”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”, поставив останню партію гармат до військових частин Міністерства Оборони України в рамках державного оборонного замовлення 2016. Другий рік поспіль підприємство завчасно забезпечує українську армію замовленою технікою.

Слід зазначити, що кількість виробів за ДОЗ  у 2016 році була найбільшою за всю історію замовлень з боку Міністерства Оборони України. Крім того, підприємство звітує про готовність виконувати держзамовлення на 2017 рік також достроково.

У результаті наполегливої праці співробітників “НТК «Завод точної механіки” виробив більше двох сотень гармат ЗТМ1 та ЗТМ2, забезпечивши потреби Міністерства Оборони України.

Нагадаємо, що у кінці листопада КБ “Артилерійського озброєння”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, успішно виконало випробування завершальної у 2016 році партії мінометів калібром 82-мм КБА-48М1. Програма випробувань пройшла у рамках забезпечення Збройних сил України сучасним озброєнням, передбаченого Державним оборонним замовленням.

ukroboronprom.com.ua