Золоті яйця та кроваві кури, які їх несуть

Ринок сертифікаційних центрів в усьому світі сталий та чітко структурований.

На кожному континенті є свій беззаперечний лідер в цій області. Який і веде свій реєстр, який, умовно кажучи, є основним не тільки в своїй країні, але і признаний, враховуючи статус центра, що його веде, таким, якому варто довіряти.

Звісно, що ці компанії – сертифікаційні центри, є, окрім як лідером галузі, ще і взірцем ведення бізнесу, еталоном етичних норм та чистоти ведення бізнесу.

В кожній великій країні є декілька таких центрів, а деколи, як, наприклад, Австралія, чи Америка, то декілька і на континент.

Всі вони отримують акредитація в міжнародних акредитаційних радах, які входять в IAF( міжнародний акредитаційний форум), та в приватних акредитаційних радах, як, наприклад, компанія, про яку хочеться розказати окремо.

Компанія GMP+ International є основним сертифікаційним центром Нідерландів та одним з основних в Європі.

Тим більше здивування визиває те, що вона стала посібником та симпатиком держави-терориста – Російської Федерації.
Чи є це принциповою позицією компанії, чи результатом підривної і диверсійної діяльності громадян, які мають вплив на неї, ми зараз і розберемось.

23 листопада Європейський Парламент, а 21 листопада і всі країни НАТО признали Російську Федерацію державою-терористом та такою, яка підтримує та толерує терорист.

За тиждень до того суд в Гаазі, в тих таки Нідерландах, признав чотирьох російських громадян, професійних військових, винними в трагедії Боїнга Малайзійських авіаліній МН17, який було збито 14 липня 2014 року над територією, контрольованою сепаратистами та терористичними угрупованнями так званої ДНР, що призвело до загибелі 300 мирних пасажирів і дітей, в тому числі і громадян Нідерландів.

Перед цим, 24 лютого 2022 року, Російська Федерація безпричинно атакувала Україну, чому передувало 8 років агресії і загарблення українських територій і що призвело, до, фактично, початку Третьої Світової Війни і має вплив на багато країн світу, призвевши до величезних жертв серед мирного населення.

Враховуючи все це, GMP+ International – одна з не багатьох закордонних великих компаній, що і досі працює на території Російської Федерації, спонсуючи тероризм.

Читайте також:  Евгений Черняк завозит в Украину изготовленную на своих заводах в России водку: фотофакт

На ринку РФ на даний момент працюють п’ять сертифікаційних органів, які належать, чи, принаймні, афільовані з GMP+ International. Як це не дивно, всі вони і досі працюють і на ринку України…

Сайт: GMPplus.org

https://portal.gmpplus.org/en-US/cdb/certified-companies/

 

В базі даних GMP+ International знаходяться більш, ніж 56 російських підприємств, які, завдячуючи європейськім сертифікатам від GMP+ International, мають можливість і надалі продовжують експортувати свою продукцію на світовий ринок, обходячи санкції, накладені світовою спільнотою на державу-терориста та її підприємства. Фактично, GMP+ International надають можливість 56 російським підприємствам фінансувати війну в Україні.

https://portal.gmpplus.org/en-US/cdb/certified-companies/

GMP+ International також, грубо порушують правила ЄС, підтримуючи в своїй базі навіть ті підприємства, власники яких знаходяться в санкційних списках ЄС.

Ось, наприклад, підприємство EuroChem Group AG GMP051284, власники якого – такі собі Андрій Ігоревич Мєльніченко (Мельниченко Андрей Игоревич) та Володимир Валерійович Рашевський – в списках санкційних фізичних осіб, які зазначені в додатку 1 до регламенту ЄС 269/2014:

Мельниченко Андрей Игоревич
Мельниченко Андрей Игоревич – один з найбагатіших олігархів путінської росії

 

РАШЕВСКИЙ Владимир Валерьевич
Рашевский Владимир Валерьевич – ще один підсанкційний путінський бізнесмен

Можливо, схематоз з кольорами російського прапору в компанію приніс і лобіює нинішній комерційний директор компанії Bram Schuit.

Bram Schuit
Bram Schuit

https://gmpplus.org/en/about-us/our-team/management/

https://www.linkedin.com/in/bram-schuit-8118a320/

До приходу в GMP+ International він два роки працював в такий собі, профільній сертифікаційній компанії KIWA, яка активно, але трохи в тіні, працює на російському ринку через свій турецький офіс – компанію Nissert http://www.nissert.com.tr/

Вміння обходити санкції та домовлятись з своєю совістю, працюючи з вбивцями дітей, певно, пан Bram Schuit опанував ще там і успішно переніс в GMP+ International.

Нещодавно в Україні доволі суттєво для кінцевого споживача піднялась ціна на яйця та м’ясо птахів.

І, як раз, GMP+ International мали до цього безпосереднє відношення.

В недавньому інтерв’ю виданню «Корми і факти» Вадим Шиян – голова ГС Міжрегіональний союз птаховодів та кормовиробників (http://ptahokorm-union.com/ ), які до вторгнення 24 лютого були ексклюзивними партнерами GMP+ International, зазначає, чому вони розірвали відносини з GMP+ International та які події були після цього:

Читайте також:  Оффшоры Труханова и его близких друзей

« – Одна з основних причин розриву наших відносин з GMP+ International, окрім очевидної – підтримка держави-агресора, не зважаючи на прямий напад на Україну, було те, що GMP+ International має прямий вплив на зупинку експорту українських кормів. Це виражається в достроковому припиненні сертифікатів GMP+ багатьох українських підприємств через вилучення ліцензій у двох сертифікаційних органів – Bureau Veritas и GIC GmbH, які мають українських аудиторів та провели 90% сертифікацій українських кормовиків. Під час війни, жоден закордонний аудітор не приїде в Україну ті, відповідно, українським компаніям неможливо подовжити зупинений, за рішенням GMP+ International сертифікат. Багато наших підприємств вже втратили можливість експорту в країни ЄС з-за цього. На фоні часткового блокування портів, це призводить до катастрофічних наслідків для всієї кормової індустрії України!»

Союз надіслав директору GMP+International пану Roland van der Post

у листи з пропозиціями зупинити діяльність в державі-агрессорі, як це зробили вже багато європейських корпорацій, чи, як мінімум, обмежити дію сертифікатів компаній, які знаходяться в санкційних списках, але, пан Roland van der Post  відповідав, що GMP+International нічого не може вдіяти в цій ситуації.

Постає питання, хто реально керує цією організацією, директор Roland van der Post, чи комерційний директор Bram Schuit, який дуже любить російські гроші?

Виходить ситуація, де, з однієї сторони вони забирають ліцензії в сертифікаційних органів, які працюють в Україні, та українські компанії (Мега корм, Рекаст, ТД Майола, Міко-транс, Каргіловські елеватори та інші) перестають експортувати свою продукцію, а з іншої сторони вони підтримують російські підприємства, які спокійно експортують російську продукцію та з податків фінансують війну в Україні.

Українським підприємствам, яким експорт життєво необхідний і, яким треба сертифікуватись за кормовими стандартами, варто звернути увагу на взаємовизнані схеми сертифікації, які не працюють з державою-агресором. Наприклад – FCA – Бельгія, QS – Німеччина, FAMY QS- Бельгія, UFAS – Великобританія, Pastus – Австрія, FSA – ID  – Німеччина та зрозуміти, що можна легко отримати аналогічні сертифікати, визнані у всьому світі. Окрім того, існують і інші акредитації, наприклад, американська, китайська, бразильська, які побудовані на тих самих принципах та ще більше цінуються в світі.

Читайте також:  ФСБшник жалуется, что данные бывших "добровольцев" из РФ слили СБУ, и все бывшие "ополченцы" сейчас находятся под угрозой.

Міжнародний стандарт FSSC 22000, за яким сертифіковано сотні українських підприємств, теж має блок сертифікації кормів. Окрім цього він, на відміну від часної схеми сертифікації GMP+, має визнання IAF – Міжнародного акредитаційного форуму.

Наша країна є найбільшим виробником зерна та кормів, якими годують мільйони тварин. Наше птахівництво – гордість України. В 2021 году Україна займала 5 місце в світі з експорту птахів. Можливо, є сенс зараз задуматись про розвиток свого тваринництва та національного кормового стандарту.

А всім підприємствам, які досі працюють з сертифікатом GMP+ International, варто задуматись, чи хочуть вони підтримувати дії цієї компанії, яка працює в інтересах держави-агресора і яка стала сателітом Кремля в своїй ніші.