Кондиціонери компанії Samsung мають чимало унікальних розробок. Саме завдяки ним ці кондиціонери можна назвати одними із кращих не тільки за якістю виконання, надійністю роботи, але і за економністю та численними іншими користувацькими характеристиками. Такі кондиціонери Samsung можна придбати на сторінці https://vashklimat.com.ua/product-category/konditsionery/samsung-air-conditioners/ де представлені кращі зразки цієї кліматичної техніки у асортименті.

Онлайн магазин кліматичної техніки «Ваш клімат» також пропонує актуальні розробки у напрямку кондиціонування, обігріву, вентиляції та зміни стану повітряної маси – насичення вологою, осушування, ароматизація, іонізація та інше.

Smart Inverter і D’light Cool: ефективність і регулювання вологості

Ефективне інверторне управління системами кондиціонера пропонує технологія Smart Inverter. Вона дозволяє зекономити чимало електричної енергії за допомогою точного вимірювання навколишньої температури та ввімкнення пристрою у мінімальному режимі активності.

Інша цікава і корисна технологія – D’light Cool. Це технологічне рішення допомагає виконати швидку регуляцію властивостей повітря: забезпечити необхідне підсушування під час надмірного зволоження або навпаки, зволожувати повітряну масу до потрібного рівня.

SmartThings: безпечний і постійний контроль

Цілодобовий контроль повітря за всіма параметрами можливий за допомогою дистанційного управління кондиціонером. Samsung в деяких моделях кондиціонерів застосовує цікаву технологію SmartThings. Такий дистанційний доступ до управління дозволяє:

  • отримати оперативне та програмоване постійне управління;
  • контролювати температуру повітря та інші параметри вручну;
  • скористатись перевагами інтелектуальної системи керування, яка може застосувати власні налаштування за всіма технічними параметрами, якщо задати певні обмеження.

Температурні та інші показники можуть налаштовуватись за багатьма завчасно заданими режимами.

Easy Filter Plus: очищення фільтрів швидко і безпечно

Очищення поверхні фільтрів пристрою можна виконати за допомогою дії цієї технології. Спеціальне покриття надає додаткових переваг у видаленні та знищені накопиченої негативної флори.

Читайте також:  Бензиновые генераторы - что нужно знать, как выбрать

Швидкий холод: Fast Cooling

Ще одна цікава технологія. Якщо інші кондиціонери можуть набирати холодне повітря повільно, користуючись максимальною потужністю тривалий час, використання Fast Cooling, дозволяє досягти бажаної температури швидко.

Цей режим працює не тільки на повну потужність компресора, а програмується для отримання блискавичного ефекту за обмежений час. Тобто не потрібно постійно витрачати енергію для охолодження приміщення. Для того, щоб мати необхідний температурний баланс, достатньо використати режим, що миттєво здолає спеку і створить комфортне середовище.