Honda Civic відзначає 50-річчя свого існування, її останнє покоління є доказом того, що японці знають, що робити. Чому новий Civic такий гарний, незважаючи на те, що продається лише з одним двигуном?

Новий Civic оснащений удосконаленою гібридною системою eHEV. Коротше кажучи, це специфічний привід, при цьому електродвигун рухає колеса в переважній більшості. Дволітровий чотирициліндровий двигун внутрішнього згоряння присутній, але його завдання – виробляти електроенергію у взаємодії з генератором. І коли вам це дійсно потрібно, включається обвідна муфта, і двигун внутрішнього згоряння може рухати колеса. Купити машину Хонда можнау нас на сайті.

Це все ще хетчбек?

Це питання ми регулярно ставимо собі в редакції, адже попереднє покоління вже загравало з кузовом у стилі ліфтбек. Нинішній точно один, нехай його досі називають хетчбеком. Ідеальна постава буквально садить вас на сидіння, хоча для деяких воно може бути занадто низьким. Якщо у вас є проблеми із суглобами, Civic не для вас, але якщо ви любите спортивні сидіння, так.

Технологічна модерація

Сама обробка салону на найвищому рівні. Домінантою стала горизонтальна смуга, схожа на стільники, в яку вбудовані вентиляційні отвори. Ми аплодуємо, чудове рішення, яке навіть не коштувало дорого. Також слід зазначити збереження звичних поворотних регулювальників панелі клімат-контролю. Хонда просто знає, що деякі речі є гарною класикою.

Не шукайте цифрову панель приладів перед водієм, Honda захищає її як чорт, і це зовсім непогана ідея. В даний час ви зіткнетеся з гібридом між дисплеєм і аналоговим індикатором швидкості. Жаль, ця маленька хитрість може відлякати, зокрема, деяких молодих клієнтів.

Перероблена і світлотехніка, як база ви отримуєте світлодіодні фари з простою параболічною функцією, а за додаткову плату вони доповнюються більш досконалим прожекторним модулем. У екземплярі були простіші, їх світлосили достатньо, і викидати їх точно не варто.

Читайте також:  Как перевезти холодильник чтобы не повредить его?

Блискуче шасі

Civic – це компакт, який протистоїть сучасним тенденціям, причому не тільки безглуздому гібридному приводу, що підключається, але і поверненню до простих задніх мостів. Civic вже має багатоелементну задню вісь, незалежно від двигуна. Насправді є лише один.

Після п’ятдесяти років розробки, напевно, було б прикро, якби Civic погано їздив. Він водить просто приголомшливо. Мало того, що фільтрує практично все, що трапляється на шляху незалежно від взуття, так ще й виявляє свої спортивні гени в поворотах. Вам навіть не обов’язково мати по-справжньому пекельну версію Type R, щоб відчути майстерність дизайнерів шасі. Слова просто марні, тому нам нічого не залишається, як ще раз порекомендувати вам переглянути наш відеоогляд.