Останнім часом стало модним мати чисте тіло без зайвих волосків. Це стосується як чоловіків, так і жінок, але саме останнім найважче позбуватися волосків на ногах, під пахвами та в зоні бікіні.

Гоління верстатами приносить масу незручностей, але що ж робити? Для початку можна перейти за посиланням і дізнатися про послуги, які сьогодні пропонує сучасна косметологія. Завдяки тому, що з’явилися лазерні технології, сьогодні надавати різні косметологічні послуги стало набагато легше і зручніше, це стосується і видалення волосся.

Лазерна епіляція в клініці Mediostar — це швидкий і дієвий метод позбавлення від небажаного волосся на тілі. Якщо повністю дотримуватися вимог, то ця процедура не принесе шкоди здоров’ю, а в клініці працюють професіонали своєї справи які знають, як виключити всі небажані наслідки.

Але в чому переваги лазерної епіляції?

Лазерне видалення волосся з тіла проводиться за допомогою променя лазера, який, прямує по волосяному стовбуру, завдяки чому відбувається нагрівання клітин, що містять меланін та руйнує фолікулу волосини. Шкірний покрив не піддається згубному впливу, просто він злегка нагрівається, але дуже швидко остигає. Цей спосіб видалення волосся допомагає тільки в тому разі, якщо волоски відросли на 3-5 мм і їх видно на поверхні. Але є й ті волоски, які довго сплять і можуть з’явитися вже після проведення процедури, саме тому, щоб повністю позбутися волосся, потрібно провести кілька процедур.

Як і будь-яких інших косметичних процедур, ця також має свої переваги та недоліки, про які пацієнт має дізнатися до того, як погодитися на проведення процедури.

Серед переваг можна виділити такі:

  • відсутність болю під час проведення, легкий дискомфорт допускається, але він не принесе незручностей;
  • після процедури на шкірі не спостерігаються пошкодження у вигляді рубців або шрамів;
  • ефект від курсу триває близько 6 років, а якщо контраст волосся і шкіри ідеальний, то позбутися небажаного волосся можна і назавжди;
  • за часом сеанс триває недовго.
Читайте також:  Как не ошибиться с выбором обоев в гостиную?

Мінуси лазерної епіляції

Головним мінусом епіляції за допомогою лазера є контрастність волосся і шкіри. Річ у тім, що не в кожного пацієнта меланін, що міститься у волосках, здатний поглинати випромінювання. Так, наприклад, у пацієнтів з темними волосками й світлою шкірою або навпаки можуть виникнути проблеми з якісним видаленням. Але фахівці навчилися вирішувати такі складні завдання, правильно підібравши вид лазерного впливу.

Лазерна епіляція — це простий і безпечний процес, якщо вона виконується фахівцем з високою кваліфікацією. У клініці Mediostar ви можете довіритися професіоналам з багаторічним досвідом роботи. Вони зроблять все, щоб процедура видалення волосся була максимально ефективною і проводилася з урахуванням індивідуальних особливостей вашої шкіри та типу волосся.