Перший гардероб новонародженого – це завжди завдання із зірочкою для молодих мам та тат. Складно відразу розібратися, які саме речі купувати, з якого матеріалу, чи можна одягати малюка в кольоровий одяг або спочатку використовувати тільки білий, як доглядати дитячий одяг і як його зберігати.

У цій статті розповімо, як доглядати трикотажний одяг для новонароджених.

Догляд за одягом для малюків

Трикотажний одяг для малюків – це оптимальний вибір і для батьків, і для новонародженого. У цьому переконалися тисячі мам по всій Україні, які обрали дитячий одяг для немовлят саме з трикотажу.

Одяг для найменших вимагає дбайливого догляду та зберігання. Є кілька правил, дотримуючись яких, вам вдасться зберегти дитячі речі в належному вигляді:

  1. Дбайливе прання спеціальними засобами
  2. Зберігання у складеному вигляді в окремій шафі або комоді
  3. Прасування. Трикотажні речі не потребують прасування, та й сучасні дитячі засоби для прання добре справляються мікробами.

Правильний догляд за дитячим одягом забезпечує йому належний стан на довгий час, а також гарантує безпеку для здоров’я вашого малюка.

Правила прання дитячого одягу

Трикотажне полотно не надто вибагливе до умов прання і загалом не викликає складнощів. Але, все ж таки, деяких рекомендацій слід дотримуватися:

  1. Прання без використання агресивної побутової хімії. Звичайні пральні порошки та гелі можуть викликати подразнення на шкірі малюка, тому використовуйте засоби для прання дитячих речей.
  2. Ручне прання. Речі для найменших краще прати вручну або на спеціальному режимі в пральній машині. Таким чином, речі не деформуються при пранні, а ви зможете ретельно пропрацювати сильно забруднені місця.
  3. Плямовивідники. Використовуйте не агресивні засоби для виведення плям. краще буде, якщо це будуть спеціальні засоби для дитячих речей.
  4. Сушіння. Випраний комсомольський трикотаж для дітей краще розкладати для сушіння, щоб запобігти витягуванню і деформації. Загалом, дитячий одяг краще сушити на відкритому повітрі.
Читайте також:  «Велике будівництво»: в Сумах будують унікальний дитячий садочок + Фото

Рекомендації зі зберігання

Правила зберігання для дитячих речей з трикотажу, загалом, такі ж як і для будь-яких інших тканин. Одяг для немовлят має зберігатися в складеному стані (особливо, якщо це трикотаж) або на вішалках в окремій дитячій шафі або комоді. Також дитячий одяг для сну, прогулянок та верхній одяг необхідно зберігати окремо.

Щодо прасування, то тут все на розгляд матусь. Сучасні засоби для прання дитячих речей дуже добре справляються з алергенами та різними мікроорганізмами, тому прасування не є обов’язковим.