Знання – основа

Ви не знаєте, в якій формі Рафаель Надаль останнім часом? Ви не знаєте, в якій групі зараз грає Джеймс Харден? Ви не знаєте, під чиїм керівництвом Кубок Італії нещодавно виграв римський Лаціо? Ви не вкурсі як збірна Португалії грає в Лізі Націй та як закинчився останній матч зі збірною Швейцарії? Тоді вам не варто робити стаки на матч Португалія – ​​Гана ставки. І взагалі, якщо ви відповіли «ні» на будь-яке з наведених вище питань, негайно видаліть подію, пов’язану з цією дисципліною, зі свого квитка.

Ставки на види спорту, про які ви не маєте ні найменшого уявлення, на жаль, є все більш поширеною помилкою гравців, які люблять букмекери. Важливо мати хоча б елементарні знання з даної дисципліни. Інакше гра завжди буде програна.

Забагато подій на одному купоні

Ще один сірник кину для софіту. Скільки разів ви використовували цю «тактику»? Напевно, багато. Однак ми маємо вас потурбувати. Такі дії не наближають вас до виграшу. Вони мають прямо протилежний ефект.

Давно відомо, що від накопичених ставок виграє тільки букмекер . Ви маєте найкращі шанси на успіх, роблячи ставки на одиночних ставках. Трохи менше , коли ви граєте на двійники та потрійки . Наскільки висока ймовірність позитивного результату купона, що складається з семи або десяти подій? Він близький до нуля. У таких випадках має значення лише удача.

Відтворення незначних подій

Якщо ви скажете, що подія з коефіцієнтом 1,24 варта того, щоб поставити на ваш купон, у нас є для вас кілька порад. Припиніть робити ставки, поки не пізно. Так звані «банкіри» з низькими коефіцієнтами практично не варті уваги в будь-якому випадку. Зазвичай вони відповідають за невдачі.

У спорті термін «фаворит» існує лише теоретично . Особливо в епоху коронавірусу сенсаційних рішень у футболі купа. Через щільний календар тренерам доводиться вміло проводити ротацію складів. Такі обставини сприяють сюрпризам, тобто поразкам команд, які до матчу вважалися впевненим кандидатом на тріумф.

Читайте також:  Аракелян Артур Давидович - криминальный авторитет и путаница в данных

Немає конкретного бюджету

Подвоєння ставок після неправильно обраної ставки, а також розігрування кількох купонів поспіль під впливом емоцій . Це кінець пригоди ставок для гравців, які на початку не визначили чітко правила та тактику, якими вони будуть користуватися під час ставок.

Одна з основних заповідей ставок зрозуміла. Визначення початкового бюджету та ставки є основною справою для кожного неспеціаліста.

Емоції – поганий порадник

Реал Мадрид, Барселона, Ліверпуль, Манчестер Юнайтед або Баварія Мюнхен. Фанатів кожної зі згаданих команд у світі багато. Деякі з них так і не змогли побачити своїх улюбленців наживо, але це не заважає їм симпатизувати гурту.

Таку клубну прихильність при грі на спортивні ставки слід відкласти. Не є відкриттям, що у випадку підтримки команди нам важко об’єктивно оцінити її шанси. Зазвичай ми керуємося емоціями, а вони, на жаль, дуже поганий порадник у ставках .

Немає історії зіграних ставок

Наступний пункт певним чином пов’язаний з одним із попередніх. Деякі гравці чітко визначають ставки та кількість купонів, які вони планують розіграти протягом певного місяця. Це полегшує їм підготовку балансу прибутків і збитків , а також аналіз помилок.

Що в цей момент роблять інші? Вони роблять ставки без зайвих роздумів. Пізніше, наприкінці місяця, їхній бюджет виявляється сильно в мінусі. Така поведінка викликає широку посмішку на обличчях власників букмекерських контор.

Тому слід пам’ятати, що гра в букмекерських іграх – процес, який вимагає серйозної підготовки і великої дози знань. Якщо до цього не поставитися серйозно, наслідки можуть бути дуже болісними.

Як вибрати букмекерську компанію

Букмекерські контори пропонують широкий перелік послуг своїм клієнтам, що дозволяє легко вибрати відповідний формат ставок на спорт та укласти вигідне парі. Гравцю важливо зосередити всю увагу на спортивних закладах, щоб підвищити власні шанси на позитивний результат. Для цього букмекерська контора має бути надійною, про що можна дізнатися за кількома простими критеріями. Не менш важливим аспектом є відповідність принципам відповідальної гри.

Читайте також:  Комплект постельного белья - преимущества, виды тканей

Надійність букмекерської контори можна вивчити на основі її місця у незалежних рейтингах. Найкраще вибирати контори, які набрали найвищі бали під час оглядів, до яких входить ParimatchБагаторічний досвід роботи дозволив створити сервіс, який приємно здивує навіть найвибагливіших відвідувачів. Контора постійно оновлює власний майданчик, який дотримується вимог відповідальної гри:

  • забезпечує інформування гравців про нюанси ставок;
  • закликає до самоконтролю та обмежень;
  • не стимулює до додаткового програшу у разі невдалої парі.

З цієї причини гравцям не доводиться перейматися власною безпекою під час ставок. Для виведення можна скористатися різними гривневими платіжними системами.

Зручність під час ставок на спорт

Все більше сучасних користувачів вважають за краще використовувати під час укладання парі мобільні версії сайтів. Це дозволяє зберігати власну мобільність та заробляти на спортивних парі паралельно. Тому для надійного букмекера наявність мобільної версії буде відігравати важливу роль. Майданчик для ставок має працювати стабільно та забезпечувати гравців усіма необхідними функціями. Інтуїтивна навігація також буде додатковою перевагою. Інтерфейс користувача повинен бути одночасно зручним для новачків і профі, чого вдалося добитися і компанії Париматч.

Коефіцієнти та вибір спортивних подій

Ключовим моментом для укладання парі залишається різноманітність видів спорту, на які можна зробити ставки. У лінії букмекерської контори мають бути представлені як основні чемпіонати, а й другорядні дивізіони, і навіть національні ліги. Чим більше видів спорту є, тим простіше буде знайти відповідну дисципліну. Також потрібно оцінити розмір коефіцієнтів, щоб він відповідав найкращим показникам на ринку.