Занурювальний блендер — це багатоцільовий кухонний інструмент, який може допомогти відкрити нові методи для різноманітних рецептів. Його називають занурювальним блендером, тому що ви занурюєте лопаті блендера в інгредієнти, а не висипаєте інгредієнти в глеку блендера, як в інших типах блендерів . Ручний занурювальний блендер може виконувати багато тих самих завдань, що й звичайний блендер. Це означає, що ви можете замінити занурювальний блендер у багатьох рецептах, які вимагають використання звичайного блендера для змішування або обробки інгредієнтів, наприклад  легких супів або  легких лимонних чізкейків блендером.

На сайті офіційного представника Tefal в Україні, ви можете придбати якісні занурювальні блендери https://www.tefal.ua/uk/ОБРОБКА-ПРОДУКТІВ/Ручні-блендери/c/handblend-stick%2Bmixr. Всесвітньовідомий виробник Tefal гарантує якість і надійність техніки та аксесуарів, представлених на сайті. За допомогою сайту можна знайти офіційних дистриб’юторів із замовленням продукції з гарантією на ремонт і обміном за європейськими стандартами.

Занурювальний блендер проти звичайного. Яка різниця?

У настільному блендері Tefal є баночка на моторизованій основі, яка сидить на вашій стільниці під час змішування. Занурювальний блендер — це ручний блендер, який не має глека. Ви можете вставити леза майже в будь-яку ємність, включаючи широку каструлю з супом на плиті або вузьку пляшку для смузі.

Звичайні блендери краще підходять для подрібнення льоду, ніж паличні блендери. Якщо ви плануєте часто готувати крижані напої, можливо, вам знадобиться такий настільний блендер. Або тримайте обидва під рукою, щоб використовувати ідеальний інструмент для кожного рецепту.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ЗАНУРЮВАЛЬНИХ БЛЕНДЕРІВ?

Занурювальний блендер Tefal може допомогти вам у багатьох кулінарних потребах. Деякі з переваг занурювального блендера ви знайдете нижче.

1. ЗМІШУВАННЯ В ОДНОМУ ПОСУДІ

Занурювальний блендер дозволяє змішувати страви в тому самому посуді, який ви використовуєте для приготування рецепту. Це значно полегшує змішування гарячих страв, таких як супи та  соуси, на плиті, оскільки ви можете залишити інгредієнти в каструлі, а не перекладати їх у глек блендера.

Читайте також:  Григорий Козловский продолжает помогать ВСУ (видео)

2. НЕОБМЕЖЕНА ЄМНІСТЬ

Незалежно від того, чи це банки, миски чи каструлі, ви можете легко використовувати занурювальний блендер Tefal у різноманітних посудинах. Для особливо великих партій також пропонує комерційні занурювальні блендери, які можуть поміститися у ваші великі каструлі та можуть змішувати найскладніші інгредієнти за допомогою потужного двигуна.

3. ЗМІШУЙТЕ МАЛІ КІЛЬКОСТІ

Менші обсяги їжі не завжди так легко поєднуються у звичайному блендері. Використовуйте занурювальний блендер Tefal для таких завдань, як емульгування заправки для салату для двох, приготування баночки домашнього соуса або швидкого подрібнення жмені горіхів.

4. ШВИДКЕ ОЧИЩЕННЯ

Очищення після використання занурювального блендера може бути швидким і легким, просто промивши ручку блендера та леза. Ви також можете зменшити кількість посуду, який ви використовуєте, пропустивши глек блендера, який є на настільних моделях.

Деякі моделі, оснащені знімними ручками для змішування, які можна мити в посудомийній машині, щоб ще більше спростити прибирання.

5. КОМПАКТНЕ ЗБЕРІГАННЯ

Занурювальні блендери також економлять місце для зберігання, забираючи їх у ящик, як вашу улюблену потерту кухонну ложку.

6. ЗМІННІ ШВИДКОСТІ

Використовуйте нижчі налаштування швидкості для більш м’яких або рідких рецептів, таких як надгладка підлива, тісто, спінене молоко тощо. Збільште швидкість для супів-пюре з твердішими овочевими шматочками, смузі з волокнистою зеленню та навіть домашнього горіхового масла.

7. ДОСТУПНІСТЬ БЕЗПРОВОДНОГО ЗВ’ЯЗКУ

Оберіть бездротовий занурювальний блендер і звільніть собі можливість пересуватися кухнею під час творчості. Цей тип занурювального блендера є чудовим рішенням, якщо у вас є кухня з обмеженою кількістю розеток або кількома робочими зонами.

Акумуляторний ручний блендер зі змінною швидкістю оснащений потужною літій-іонною акумуляторною батареєю, що забезпечує оптимальний час роботи та продуктивність, тож ви можете готувати будь-де, що завгодно та як завгодно.

Читайте також:  “Це неправда, що військо не змінюється”. Як колишній “правосек” Баскаков командує ротою у 24-й бригаді ЗСУ

8. УНІВЕРСАЛЬНІ НАСАДКИ

Іноді ви можете придбати насадки для занурювального блендера, які можуть перетворити його на ручний подрібнювач їжі, віночок із приводом тощо.

Купівля занурювального блендера в комплекті з аксесуарами максимізує його потенціал. Бренд KitchenAid пропонує бездротовий ручний блендер зі змінною швидкістю в поєднанні з подрібнювачем і насадкою для збивання, тож ви можете змішувати, збивати та подрібнювати за допомогою одного приладу. Знайдіть інші насадки для занурювальних блендерів, які можуть урізноманітнити ваш прилад.

ДЛЯ ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬ ЗАНУРЮВАЛЬНІ БЛЕНДЕРИ?

Занурювальний блендер може робити багато того ж, що й звичайний блендер. Ці портативні прилади чудово підходять для приготування великої каструлі комфортної їжі прямо на плиті, як-от цей вершковий суп із смажених овочів . Використання занурювального блендера дозволяє зберігати ваш рецепт в одній каструлі чи блюді від початку до кінця, а також заощаджує брудний посуд, оскільки немає глека блендера, який потрібно мити.

Подрібнюйте горіхи та трави для фісташкового песто чи емульгуйте олію та оцет для  азіатської заправки для салату з лайму , ручні блендери підходять не лише для пікантних рецептів, як-от сальси, ви також можете готувати сорбети, коктейлі та навіть вівсяне молоко для екстра-вершкової консистенції. молочна альтернатива. Готувати на одного? Ви можете змішувати смузі ручним блендером безпосередньо у вашій улюбленій ємності з собою, як цей надзвичайно простий смузі латте з гарбузовими спеціями . Ось деякі завдання, з якими вам може допомогти занурювальний блендер: