У сьогоднішніх воєнних умовах, українські компанії, задля збереження бізнесу, були вимушені переїхати до безпечніших територій, змінити оснащення усіх процесів виробництва та підкорити нові ринки, що знаходяться на заході України. Потужна та сильна компанія «Egritech», що займається виготовленням техніки для сільського господарства, серед якої напівпричепи, що слугують для перевезення зернових продуктів, бункера-перевантажувачі та зерновози, також зіткнулася з низкою труднощів у цей непростий час. Техніка, що виготовлена на заводі «Egritech», заслужено вважається лідером у застосуванні інновацій, технічного розвинутих технологій на українському ринку аграрій.
З початком воєнних дій на території України, перед керівництвом компанії постійно поставало питання, як зберегти працездатність заводу, адже війна значно вплинула на процес виробництва. У час, коли військові сили загарбника стали наближатися до Прилук Чернігівської області, неподалік якого розташовувалася компанія «Egritech», керівництво компанії прийняло швидке рішення зупинити процес виробництва, а частину обладнання, що використовується у виробництві техніки для сільського господарства, перемістити до західної України. Це рішення важко далося керівництву, проте ризик самого існування заводу, та ризик втрати робочих місць усіх співробітників, не залишив іншого вибору. Подолавши низку труднощів, завод «Egritech», що виробляє українську техніку для аграрного виробництва зміг пройти процес зміни локації та знову запрацював у Львівській області. Завод зумів перевести понад 40% обладнання, що дозволило продовжити процес виробництва якісної техніки для сільського господарства України й не тільки. Компанія змогла в короткі терміни віднайти у Львові приміщення, які відповідало вимогам виробництва та запустити виробництво з нуля. Також, завдяки заводу, безробітні Львова та переселенці змогли отримати роботу.
Прийняття швидкого рішення з перевезення виробництва, дало змогу зберегти в робочому стані технології, відновити виробничу потужність, не втратити досвід, що роками напрацьовувався на заводі. Також компанія «Egritech» змогла зберегти клієнтів та ринки для збуту. Завод швидко пристосувався до нового місця та вже виготовив низку якісної техніки для сільського господарства.
Попри складну ситуацію в країні, завод тільки набирає ще більших обертів, з кожним днем повертаючись до колишніх масштабів та розширюючи можливості у процесі виготовлення техніки.
Отже, українські підприємства, що використовують сільськогосподарську техніку, можуть бути впевнені, що зможуть поновити втрачену техніку на заводі «Egritech».