Домашній текстиль – галузь яка включає виробництво текстилю який застосовуэться в побутових цілях. Домашній текстиль – це не що інше, як внутрішнє середовище, яке стосується внутрішніх приміщень. Домашній текстиль в цынуэться через його функціональні та естетичні властивості, які забезпечують нам настрій, а також дають людям эмоційний комфорт. Ми рекомендуємо придбати домашній екстиль за посиланням https://provenceshop.com.ua/ua/ у провідного виробника виробів домашнього текстилю ТМ «Прованс».

Визначення домашнього текстилю

Домашній текстиль можна визначити як текстиль, який використовується для облаштування будинку. Він складається з різноманітного асортименту функціональних, а також декоративних виробів, які використовуються в основному для декорування наших будинків. Тканина, яка використовується для домашнього текстилю, складається як з натуральних, так і штучних волокон. Іноді ми також змішуємо ці волокна, щоб зробити тканини міцнішими. Як правило, домашній текстиль виробляють ткацтвом, в’язанням, в’язанням гачком, вузлом або пресуванням волокон.

Різні види домашніх текстильних виробів

Чималу частину предметів інтер’єру складають текстильні вироби. Деякі з цих меблів є типовими для домогосподарств і виготовляються відповідно до певних загальних методів конструкції та композиції. Основні речі можна згрупувати як простирадла та наволочки, ковдри, махрові рушники, скатертини, а також килими та пледи.

Простирадла та наволочки

Посилання на простирадла та наволочки, як правило, пов’язані з тканинами, витканими полотняним переплетенням із бавовни або, частіше, із суміші бавовни та поліестеру. Якщо за ними легко доглядати, вони не містять заліза, вони, ймовірно, будуть так позначені. Слід зазначити, що простирадла та наволочки також виготовляються в ламінованій мірі з льону, шовку, ацетату та нейлону; конструкції варіюються від гладкого до атласного переплетення або трикотажу.

Простирадла та наволочки ідентифікуються за типами на основі кількості ниток: 124, 128, 130, 140, 180 та 200. Чим вище число, тим щільніше та рівномірніше плетіння; чим компактніше плетіння, тим більша стійкість до зношування.

Простирадла та наволочки зазвичай маркуються. Але їх завжди можна перевірити на якість. Підносячи тканину до світла, можна визначити, чи вона міцна, щільна та рівномірна. Воно повинно виглядати гладким. Нитки вздовж і впоперек повинні бути однакової рівномірної товщини, а не товстими або тонкими плямами. Не повинно бути слабких місць, вузликів або смуг, а нитки повинні йти рівно і без розривів.

Читайте також:  Как играть в онлайн-казино и выигрывать

Простирадла виготовляються двох видів: плоскі та приталені. Обидва типи розроблені відповідно до п’яти типових розмірів матраців: ліжечко, подвійний матрац, повний або двоспальний матрац, queen і king. Наволочки, як правило, виробляються в розмірах, які підходять для подушок стандартного розміру, розміру queen і king.

Ковдри

Ковдри виготовляються різних конструкцій і складів, які забезпечують різний ступінь тепла, м’якості і довговічності. Зазвичай вони ткані, але можуть бути в’язані трикотажем, стібком або флокуванням волокон на основі пінополіуретану. Пряжа може складатися повністю або з суміші бавовни, вовни , нейлону, акрилу або поліестеру.

Ковдри можна розділити на три основні типи: звичайні, термополіуретанові та флоковані. Їх характеристики дещо відрізняються зовнішнім виглядом, текстурою, теплом, довговічністю та доглядом.

Звичайні ковдри, як правило, тчуть з ниток м’якої крутки в наповнювачі та ниток із високою крученістю в основі. Пряжа може бути з вовни, акрилу, поліестеру або суміші цих волокон. Також використовуються суміші, що містять нейлон. Тканина сильно ворсована, щоб створити товсту, щільну, нечітку поверхню. Термоковдри або плетуть у вигляді різновиду полотняного переплетення, наприклад стільникового візерунка, або в’яжуть таким чином, що створює відкриту легку конструкцію. Нитки м’якої крутки можуть бути з бавовни, вовни, акрилу, поліестеру або суміші будь-якого з цих волокон. Тканина не ворсована. Флоковані поліуретанові ковдри складаються з пінополіуретану, покритого волокном флокінг, як правило, нейлон, який утримується за допомогою акрилового клею. Вони дуже м’які, пружні, іноді губчасті. Вони, як правило, мають туманний вигляд, особливо в світліших кольорах, через хлопіння. Вони відносно невеликі за вагою.

Махрові рушники

Основна функція махрового рушника – вбирати вологу з вологої шкіри. Однак він має бути достатньо міцним, щоб витримати навантаження від тертя та витягування, скручування та смикання користувача, а також постійного прання. Махрові рушники виготовляються або з суцільної бавовни, або з комбінації бавовни та поліестеру. Тоді як поліестер забезпечує підвищену міцність, меншу вагу, швидке висихання після прання та меншу усадку, повністю бавовняні рушники забезпечують більшу вбираючу здатність.

Читайте також:  Выбираем канализационные трубы: руководство

Не слід купувати рушники лише за торговою маркою, оскільки назва ідентифікує лише виробника, а не конкретну якість махрових рушників. Компанія може виробляти багато різних сортів і якості махрових рушників під однією маркою.

За розміром махрові рушники поділяються на п’ять груп: гостьові, ручні, банні, дуже великі та пляжні.

Скатертини

Скатертини, як правило, виготовляються з бавовни, льону, віскози, поліестеру або будь-якої суміші цих волокон. Вони виготовляються різними способами, дизайнами та візерунками. Серед найпопулярніших – дамаські та мереживні конструкції. З-поміж дамаських тканин льон є найдорожчим і встановив моду або стиль, який часто імітують з менш дорогими волокнами. Незважаючи на те, що лляний дамаск, як правило, потребує більш ретельного прання та прасування, ніж такі легкі у догляді готові тканини, виготовлені із суміші бавовни та поліестеру, лляні дамаські скатертини продовжують користуватися високим статусом через свою красу, розкіш і довговічність.

Килими та доріжки

Покриття для підлоги виготовляють із текстильних волокон більше п’яти тисяч років. Протягом усієї цивілізації килими та килими були частиною історії та культури рас і націй. Добре підібрані килими та килими служать барвистою основою для декоративного плану та колірної гами всіх приміщень у сучасному домі, включаючи кухню, ванні кімнати, внутрішні дворики та краю басейну, а також для шкіл, офісних будівель та лікарень. Килими також служать тепло- і звукоізоляторами. Оскільки покриття для підлоги є одними з найдорожчих пунктів у бюджеті меблів для дому, необхідно ретельно розглянути волокно, колір, декоративний характер і дизайн, розмір і конструкцію, щоб отримати найкращу цінність будь-якого рівня ціни.

Терміни «килим» і «килим» іноді використовуються як синоніми, але форма або розмір, у якому ці покриття виготовляються, відрізняються. Килими можуть відрізнятися за формою, а також за шириною та довжиною. Факторами, які обумовлюють різницю в ціні, є тип, якість і кількість використовуваного волокна, а також ступінь кручення пряжі, кількість шарів пряжі та основний метод конструкції. Машинно виготовлені килими можуть бути тафтинговими, тканими, шитими або трикотажними.

Читайте також:  10 рекомендаций о покупке кофемашины бу: основные моменты и особенности